baneris leidinys

Balandžio 4 d. Šakių viešojoje bibliotekoje 11 rajono kūrėjų susirinko į pavasarinį pasimatymą „Dar neskaityti laiškai“. Jau tapo tradicija kartu pasidžiaugti išleistomis knygomis, laimėtais apdovanojimais, pasiklausyti naujausios kūrybos.

Renginio metu buvo pristatytas klubo „Šilagėlė“ almanachas „Gerumo gėlės“, kurį parengė ir išleido Regina Klimaitienė. Į almanachą surinkti Antano Šilingo, Dalės Sutkuvienės, Aldonos Kursevičienės, Danutės Matusaitės, Danutės Bačkaitienės, Reginos Klimaitienės, Laimos Didžiūnaitienės eilėraščiai – tarsi sustabdytos trumpos atitrūkimo nuo kasdienybės akimirkos.
 
Pasidžiaugta ir nauju tarptautiniu almanachu „Poezijos spalvos“. Čia tarp 54 autorių iš Lietuvos, Amerikos, Anglijos ir Airijos galima rasti ir mūsų kraštiečių Ritos Mockeliūnienės, Reginos Palevičienės ir Gemos Flėderytės-Sotikovos kūrybos.

Pasimatymo dalyviai sveikino Marytę Rastupkevičiūtę su sėkmingu dalyvavimu respublikiniame haiku konkurse „Valtys kopose 2018“, kuriame ji laimėjo antrąją vietą.

Perverstas ir tradicinis bibliotekos laikraštėlis „Šaltinėlio srovė“, kuriame pristatoma naujausia kraštiečių kūryba ir knygos, iliustruotas Janinos Marcinkevičienės piešiniais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos