baneris leidinys

Balandžio 15 d. 15.45 val. per LRT Kultūros kanalą galėsime stebėti Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ koncertą, kuriame pasirodys mūsų rajono dainorėliai.

Jau šį sekmadienį viename unikaliausių ir ilgametes tradicijas turinčių renginių bus galima stebėti penkiametės Mėtos Kazarjan (mokytoja Asta Grigaitienė) iš Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro ir Vitos Rudaitytės iš Šakių kultūros centro vaikų dainavimo grupės „Šmiki šmaki“, kuriai vadovauja Aušrinė Stankaitienė ir Jevgenijus Rutkauskas, pasirodymus.
 
Taip pat televizijos ekrane išvysime šešiolikmetį Saimoną Palkauską (mokytoja Nijolė Urbanavičienė) iš Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos, septyniolikmetę Adrijaną Lebednikaitę (mokytoja Edita Legotienė) iš Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos ir Šakių „Žiburio“ gimnazijos 15–19 metų merginų ansamblį, vadovaujamą mokytojos Daivos Martinaitienės. Ansamblyje dainuoja Paulina Balniūtė, Rasa Grinevičiūtė, Vaiva Šuopytė, Ieva Duobaitė, Adelė Antanaitytė, Aistė Tamulevičiūtė, Vilma Matusevičiūtė, Žygimantė Gaudinskaitė ir Kotryna Stankaitytė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos