baneris leidinys

kriauciunas mindaugas
Nuotr. Konkursą laimėjo 7,6 balo surinkęs Mindaugas Kriaučiūnas, su kuriuo darbo sutartis bus sudaryta po gauto Specialiųjų tyrimų tarnybos atsakymo dėl tinkamumo eiti pareigas.

Penktadienį įvyko konkursas-pokalbis Griškabūdžio kultūros centro direktoriaus pareigoms užimti. Paaiškėjo, kad įstaigai vadovaus iki šiol Šakių kultūros centre dirbęs kultūrinės veiklos koordinatorius Mindaugas Kriaučiūnas.

Pasak Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos vyr. specialisto Gedimino Morkeliūno, iš trijų pretendentų atvyko du. Pretendentė nesurinko net šešių – pereinamojo balo, o konkursą laimėjo ir 7,6 balo surinko Mindaugas Kriaučiūnas. Dabar, kaip reikalauja įstatymas, dėl kandidato į direktoriaus vietą patikimumo bus kreipiamasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą ir tik gavus atsakymą bus sudaryta darbo sutartis.

M. Kriaučiūnas kultūros srityje ne naujokas. Nuo 1993 m. Šakių kultūros centre dirbo kultūrinės veiklos koordinatoriumi, šiuo metu Vilniaus universitete dar studijuoja meno vadybos magistrą. Kol kas, kaip sako M. Kriaučiūnas, sunku plačiau kalbėti apie ateities vizijas įstaigoje, nes reikia susidėlioti mintis, viskas gana nauja – ne tik pareigos, bet ir pats Griškabūdžio kultūros centras savarankiška įstaiga tapo tik nuo šių metų sausio.

„Minčių nemažai, daug priklausys nuo pačios komandos ir noro dirbti. Nors faktiškai visi pažįstami, bet svarbus ir jų matymas. Kai puiki komanda – viską įmanoma padaryti“, – sakė konkursą laimėjęs kandidatas.

Paklaustas, ar negąsdina nauji iššūkiai, M. Kriaučiūnas kalbėjo, kad tai įpareigoja judėti į priekį, o kiekviena nauja patirtis ar iššūkis tik augina.

Iki sausio, kai Griškabūdžio kultūros centrui suteiktas biudžetinės įstaigos statusas, kultūros centrui kone trisdešimtmetį vadovavo Rasa Uzialienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos