baneris leidinys

boom
Nuotr. Tarp gausaus būrio dalyvių pastebėti ir šakiečiai, kurie apdovanojimus pelnė skirtingose amžiaus grupėse.


Praėjusį šeštadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre siautė apie 300 šokėjų iš įvairių Lietuvos miestų, taip pat ir Šakių. Čia pirmą kartą suorganizuota šiuolaikinių šokių šventė-konkursas „Boom“.
 
Kaip sako organizatorės, šokių studijų „Basse“ ir „Imperium“ gatvės šokių trenerės Ugnė Lipinskaitė ir Indrė Janušauskaitė, tokią šventę nuspręsta suorganizuoti Šakiuose norint populiarinti gatvės šokius. Be to, šie metai buvo pirmieji, kai pagal neformaliojo vaikų švietimo ugdymo programą jos gatvės šokių mokė ir šakiečius moksleivius.

„Manau, kad tikrai pasiteisino, nes antrąjį pusmetį turėjome gerokai daugiau vaikų nei pirmąjį. Iš viso gatvės šokių mokome 120 šakiečių, o šiandien šventėje šoka apie 100“, – sakė I. Janušauskaitė.

Visus dalyvių pasirodymus renginio metu vertino kompetentinga, skirtingus šokių stilius atstovaujanti komisija. Dalyviai buvo vertinami šokių ir šou kategorijose. Pastebėtos buvo ir šakiečių komandos. Vyriausiųjų kategorijoje grupė „Quiz“ užėmė pirmą vietą, dvi šakiečių grupės iškovojo antras vietas, o dar dvi – trečias. Susumavus visus rezultatus buvo išdalintos penkios „Grand Prix“ taurės. Jos atiteko Šakių, Kazlų Rūdos, Jonavos, Marijampolės ir Kėdainių komandoms. Visi dalyviai buvo apdovanoti ir medaliais, tad nuskriaustų neliko. Renginio metu pasirodė ir Lietuvos bei tarptautinių čempionatų laimėtojai „Basse united“, susirinkusius savo dainomis džiugino ir „Lietuvos balso“ atlikėja Kaia, o patys dalyviai draugiškai bei nuotaikingai sušoko flešmobą. Organizatorės svarsto, kad renginys galėtų tapti tradiciniu, kitais metais sutraukti dar daugiau dalyvių. Tuo labiau, kad šiųmetinis „Boom“ paliko neišdildomų įspūdžių. Tiesa, keblumų kilo dėl apšvietimo, persirengimo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

15

Reklama


kaimynai


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos