baneris leidinys

kriauciunas uzialiene
Nuotr. Griškabūdžio kultūros centrui kone trisdešimtmetį vadovavusi Rasa Uzialienė pasveikino naująjį direktorių Mindaugą Kriaučiūną (kairėje), kurį rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis pirmadienį pristatė centro darbuotojams.


Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Praėjusį pirmadienį Griškabūdžio kultūros centro darbuotojams rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis pristatė naują direktorių. Šias pareigas užėmė Šakių kultūros centre dirbęs kultūrinės veiklos koordinatorius Mindaugas Kriaučiūnas.

Konkursą Griškabūdžio kultūros centro direktoriaus pareigoms užimti M. Kriaučiūnas laimėjo dar balandžio pradžioje, tačiau direktoriaus kėdę pasimatavo tik pirmadienį, kai rajono savivaldybės meras su juo pasirašė darbo sutartį. M. Kriaučiūnas buvo oficialiai pristatytas centro darbuotojams, kuriuos jau seniai gerai pažįsta, mat ir pats čia ne naujokas, jau ne vienerius metus sukasi tame pačiame kultūros darbuotojų rate.

Rajono savivaldybės vadovas negailėjo padėkų kone trisdešimtmetį Griškabūdžio kultūros centro direktorės pareigas ėjusiai Rasai Uzialienei ir įteikė jai gėlių puokštę, teigdamas, jog kaip dabar gyvenimas pasisuks, priklausys tik nuo jos pačios.

„Įstaigai suteikus sparnus plasnoti pirmyn, mes negalim išplėsti jos žmogiškosios struktūros, bet aš potencialo matau, tik reikia kalbėjimosi ir pozicijų derinimo. Viskas vardan Griškabūdžio kultūros aukštos natos“, – dalijosi savo įžvalgomis E. Pilypaitis.

„Kai viskas ir dūšioj, ir galvoj susidėliojo į savo vietas, ateičiai turiu daug planų“, – neslėpė buvusi centro direktorė, tačiau savo tolimesnių žingsnių neatskleidė.

Sveikindamas M. Kriaučiūną, perėmusį vadovavimą kultūros centrui, meras pabrėžė, kad Griškabūdyje yra kas veikti – tiek su paveldu, tiek ir su žmonėmis. Jis linkėjo tarpusavio supratimo ir susikalbėjimo su centro darbuotojais, o rudenį ir su barzdiškiais – kai Barzdų kultūra bus prijungta prie Griškabūdžio.

Kol kas naujasis direktorius savo ateities vizijų neatskleidė. Jam dar viskas nauja – ne tik pareigos, bet ir pats Griškabūdžio kultūros centras savarankiška įstaiga tapo tik nuo šių metų sausio. Tad minčių sukosi visokių. Faktas tas, kad kultūros centrui kone trisdešimtmetį vadovavusios R. Uzialienės darbai bus tęsiami, vyks ir jos šiais metais suplanuoti renginiai, tik galbūt jie įgaus kitą spalvą. Žinoma, be naujovių taip pat bus neapsieita. Mat kiekvienas vadovas į kolektyvą atneša kažką naujo.

Permainas greičiausiai pirmasis pajus rajono jaunimas. M. Kriaučiūnas prasitarė, kad jo netenkina šiandien Griškabūdyje organizuojamų šokių kokybė.

„Tas laikotarpis, kai prieš 20 metų čia susirinkdavo po penkis–septynis šimtus jaunų žmonių, jau pasibaigė. Manau, turi būti organizuojamas uždaras klubinis variantas, kur renkasi ne keturiolikmečiai, o vyresni nei 18-os metų lankytojai, – įsitikinęs naujasis centro vadovas. – Manęs netenkina, kad 1–2 val. nakties šešiolikmečiai dar ne namuose. Tada prasideda muštynės, bardakai, tra-lia-lia. Ar mums reikia tiek problemų? Šokiai ir toliau tebevyks, tik keisis jų formatas.“

M. Kriaučiūno manymu, šokius jaunimui, kaip anksčiau, turėtų organizuoti mokyklos. Jie turėtų vykti ne iki 12, o iki 10 val., kaip ir visi renginiai, nes po vidurnakčio dažniausiai prasideda alkoholis ir kitos linksmybės.

„Tik ateina 12 val. ir visi kaip vorai. Nesakau, kad aš nebuvau jaunas, bet su laiku ateina išmintis, – konstatavo faktą naujasis direktorius, žadantis permainas ir per tradicinius renginius. – Dabar laukia Liepos 6-oji, paskui šv. Ona, teatrų pasirodymai ir t.t.“

Ir iš tiesų, neapsieis dabar Griškabūdis be Mindauginių, kai pats kultūros centro direktorius Mindaugas. Jis jau šiemet žada šią šventę švęsti kitaip – čia bus organizuojamos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtos rajono automobilių orientacinės varžybos su 200 km trasa, punktais ir finišu prie paminklo, kur bus giedamas Lietuvos himnas. Kitais metais M. Kriaučiūnas šį renginį planuoja išplėsti iki respublikinio lygio ir pakviesti į jį automobilistų klubus.

Tad naujovės laukia ilgai netrukus.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos