baneris leidinys

Praėjusį savaitgalį Zyplių dvare vyko Lukšių kultūros centro organizuojama mėgėjų teatrų šventė „Teatras mus vienija“. Šiemet dalyvavo du teatrai – iš Pilviškių (Vilkaviškio r.) ir Lekėčių.

Šventė Zyplių dvare vyko jau ketvirtą kartą. Kaip pasakojo šventės organizatoriai, 2015 m. Lukšiuose buvo suburtas Lukšių mėgėjų teatro kolektyvas, kuriam vadovavo lukšietė Birutė Dovydaitienė.
 
„Prasidėjo graži draugystė tarp Šakių rajono ir kaimyninių rajonų mėgėjiškų teatrų kolektyvų, tad kilo idėja surengti Zyplių dvare teatrų šventę“, – apie šios šventės užuomazgas pasakojo organizatoriai.

Zyplių dvaro arklidžių salėje per tuos metus spektaklius parodė Plokščių, Kriūkų, Griškabūdžio, Kidulių dvaro, Šakių Zanavykų teatro, Pilviškių ir Lukšių mėgėjų teatrai.

Šiais metais Pilviškių mėgėjų teatro „Bajorgalis“ kolektyvas parodė spektaklį „Teisybės vaistas“ pagal Vytautės Žilinskaitės kūrybą (režisierė Irma Puodžiukaitienė). Aktoriai scenoje su humoru perteikė tarybinių laikų gyvenimą Lietuvoje.

Lekėčių mėgėjų teatras suvaidino premjerinį spektaklį ,,Kaip tu man – taip aš tau“ pagal Jurgį Gimberį (scenarijaus autorė ir režisierė Vaida Brazaitienė). Nors spektaklis pamokantis ir verčiantis susimąstyti, bet žiūrovus pralinksmino žaisminga artistų vaidyba. Teatro vadovė V. Brazaitienė pabrėžė, kad didžiuojasi savo kolektyvo narių noru ir užsidegimu vaidinti, nes šiame teatre yra vaidinančių net 22-ejus metus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos