baneris leidinys

bakaite pavaduotoja
Nuotr. Aistė Bakaitė laimėjo konkursą Šakių kultūros centro direktoriaus pavaduotojos pareigoms užimti, o šiandien atsisveikina su Sintautų kultūros centro direktorės pareigomis.

Šiandien, tai yra spalio 19 d., Sintautų kultūros centro direktorė Aistė Bakaitė atsisveikina su direktorės pareigomis. Laimėjusi konkursą, ji eis Šakių kultūros centro direktoriaus pavaduotojos pareigas. Tiesa, pavaduotoja ji bus tik nuo lapkričio.
 
Šakių kultūros centre ši pareigybė visiškai nauja. Pasak kultūros centro direktoriaus Raimondo Januševičiaus, jai bus pavesta kuruoti šešių padalinių veiklą (Sudargo, Slavikų, Kidulių, Briedžių, Girėnų, Cirko mokyklos), A. Bakaitė bus atsakinga už viešuosius pirkimus, priešgaisrinės bei darbo saugos reikalavimus įstaigoje.

„Ir, žinoma, kitos direktoriaus deleguotos funkcijos“, – sakė R. Januševičius.

Pasak jo, pareigas ji pradės eiti tik nuo kito mėnesio vidurio, nes turi susitvarkyti tiek darbinius, tiek asmeninius reikalus.

A. Bakaitė Sintautų kultūros centro direktorės pareigas ėjo nuo 2014 m. liepos 1 d. Ji pripažįsta, kad tik pradėjus dirbti viskas buvo nauja, daug ką reikėjo išmokti, tačiau džiaugiasi visuomet sulaukdavusi palaikymo tiek iš vadovų, sava jautėsi ir tarp kolegų, priėmė ir bendruomenė.

„Atsisveikinti su Sintautais tikrai sunku ir gana liūdna, nes čia atidaviau visą save, tačiau labai daug ir gavau“, – pripažįsta pašnekovė, besidžiaugianti, kad palieka darnų, su kitomis įstaigomis bendraujantį kolektyvą.

Visgi viduje, sako, pradėjusi jausti, kad nori kažko kito, nori pokyčių, tad ir nusprendė dalyvauti konkurse. Privalumas, kad į darbą nereikės važinėti, nes gyvena Šakiuose, o ir pati darbo specifika labai nesikeis.

„Nesivadovauju posakiu, kad geriau kaime pirmam, nei mieste paskutiniam“, – sako paklausta, ar nesigaili iškeitusi direktorės pareigų į pavaduotojos ir pabrėžia, kad visų pirma reikia būti žmogumi.

Tiesa, kol kas vietoj A. Bakaitės konkursas nebus skelbiamas, jos funkcijos laikinai vykdyti pavestos centro kultūrinių renginių organizatorei Erikai Bingelienei.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos