baneris leidinys

janusevicius saunoriene2
Nuotr. Šakių kultūros centro direktorius Raimondas Januševičius sako suprantantis komfortabilios aplinkos pasiilgusią bendruomenę, bet ragina būti kantrius – kol objektas nepriduotas eksploatacijai, jo durys visuomenei uždaros.


Nors rugsėjo 28 d. po trejus metus trukusios rekonstrukcijos visuomenei buvo pristatytas moderniausias tokio pobūdžio objektas Lietuvoje – Šakių kultūros centras, tačiau veikla jame nevyksta ir neaišku, kada bus pradėta vykdyti, mat jis nepriduotas eksploatacijai.

Ne vieno šakiečio nusivylimui, jei jis nebuvo Šakių kultūros centro atidarymo šventėje, tai pasižvalgyti po atsinaujinusį kultūros centrą kol kas neturi galimybių. Renginiai nevyksta spalį, neaišku, ar vyks lapkritį. Pasak savivaldybės Ūkio, architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausios projektų koordinatorės bei projekto vadovės Kristinos Juodvalkienės, šiomis dienomis jau bus paskirta statybų komisija, kuri turės 10 darbo dienų objekto apžiūrai. Kiekvienas specialistas vertins savo sritį. Komisijos nariai į objektą galės vykti visi kartu arba atskirai. Prognozuoti, kada kultūros centras duris atvers ir plačiajai visuomenei, ji nedrįsta ir sako, kad viskas priklausys nuo inspektorių įvertinimo bei pastabų lygio.

„Svarbu, kokie bus trūkumai, kiek truks jų ištaisymas. Šiandien net prognozuoti labai sunku. Pati buvau Inspekcijoje, aiškinausi situaciją ir aišku tai, kad visi dokumentai priimti, bet komisijos nariai dar nebuvo paskirti“, – informacija dalijosi K. Juodvalkienė.

Šakių kultūros centro direktorius Raimondas Januševičius sako suprantantis bendruomenę, kuri pasiilgusi komfortabilios aplinkos, bet ragina tiek laukus palūkėti dar šiek tiek. Jis nusiteikęs ryžtingai – jei bus pastabų, jos turės būti ištaisytos maksimaliai gerai ir nebus žiūrima pro pirštus tik norint pagreitinti procesą ir greičiau užbaigti visas procedūras.

„Juk mes patys tame centre ir gyvensime, o kad toks procesas, nieko nepakeisi“, – sakė R. Januševičius, pridūręs, kad gerų sąlygų pasiilgę ne tik žiūrovai, bet ir kolektyvai, patys darbuotojai.

Tad kol kas suplanuoti renginiai kaip vyko, taip ir vyks „Jaunystėje“. Pasak kultūros centro direktoriaus, atlikėjai apie tai įspėti. Tiesa, kai kurie atsisakė savo renginių, bet didžioji dalis savo plano laikosi ir koncertus ar kitus pasirodymus planuoja kaip planavę.

„Manau, kas tikrai pasiruošęs eiti į tą renginį, tas ir eis, nesvarbu, kur jis vyksta. O kas nori pabumbėti, visada ras dėl ko“, – mintimis dalijosi pašnekovas.

Galbūt nepridavus objekto eksploatacijai nereikėjo rengti ir iškilmingo atidarymo? R. Januševičius nemano čia padaręs kažką labai blogo, nes atidarymas planuotas kone metus, derintos svečių galimybės dalyvauti renginyje.

„Mašina užkurta buvo seniai ir ne taip lengvai ji sustabdoma, nes daug svečių, tarp kurių ir ministrė, ir prezidentas, tad derinimų buvo. Nemanau, kad padarėme nusižengimą“, – sakė kultūros centro direktorius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos