baneris leidinys

slavikai svente
Nuotr. Tradicinėse šeimų sporto varžybose ypač gausiai dalyvavo jaunimas.


Jau bene du dešimtmečius Slavikų pagrindinėje mokykloje vyksta tradicinė šeimų sporto šventė, kurios sumanytojas mokyklos direktorius Juozas Rakickas. Šventės organizavimo rūpesčius jis dalinasi su Slavikų seniūnija Slavikų seniūnijos bendruomenės centru, kultūrinių renginių organizatore Renata Baltrušaitiene. Kiek pagalbininkų per daugybę metų buvo – sunku ir suskaičiuoti.
 
Šiais metais tradicinėje šeimų sporto šventėje dalyvavo septynios šeimos: Bandzų, Intupų, Leškevičių, Mačiulaičių, Sandargų, Šuikų, Žemaičių. Dalyviai varžėsi įvairiose estafetėse.

Varžybų nugalėtojais tapo Sandargų šeima, nuo jų nedaug atsiliko Mačiulaičiai, treti – Leškevičių šeima.

Kartu šeimomis varžėsi ir trys draugų komandos: „Geriausi draugai“ (Girmantas Kviečiūnas, Jokūbas Kriaučiūnas, Ignas Markevičius), „Slavikai“ (Neda, Nojus ir Modestas Prapuoleniai), „Tėviškė“ (Mantas Baršauskas, Vakaris Gylys, Karolis Jocius). Nugalėtojais tapo komanda „Tėviškė“, antri liko „Slavikai“, trečia vieta atiteko komandai „Geriausi draugai“.

Nė viena šventė neapsieina be rėmėjų, pagalbininkų paramos, kuriems organizatoriai nuoširdžiai dėkoja. Mokyklos direktoriui taip pat buvo padėkota, kad tiek metų sugeba suburti visus bendram darbui ir išlaikyti gražią sportinę tradiciją. O kaipgi be pagrindinių teisėjų Rėdos Konteikienės ir Vidmanto Sprainaičio švilpukų, be šaunių merginų mankštos?!

Slavikų seniūnijos bendruomenės centro pirmininkė R. Baltrušaitienė pasakojo, kad sporto varžybų dalyviams buvo pristatytas konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“, kuriuo skatinama būti saugiais keliuose, dalyviams buvo dalinamos šviesą atspindinčios priemonės.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos