baneris leidinys

Nuo sausio 17 d. kiekvieną antradienį Lietuvos miestuose ir miesteliuose prasidėjo naujas gyvo žaidimo „Auksinis protas“ sezonas. Tokį laisvalaikio leidimo būdą pamėgę Šakių rajono gyventojai renkasi jo žaisti Zyplių dvare.

Šiais metais naują „Auksinio proto“ sezoną pradėjo penkios komandos: „Atrakcija“, „Panoviai“ ir „Mes“ – veteranės, pernai metais prisijungęs šakiečių „Vėjas“ ir žaidimo naujokai – „Žalia siera“, kurią sudaro Griškabūdžio gimnazistai ir jau mokyklą baigę studentai.
 
Praėjusį antradienį gyvo žaidimo nugalėtojais tapo šakiečių „Vėjas“. Antrą vietą užėmė „Atrakcijos“ komanda. Trečioje vietoje – „Panoviai“. Po trijų žaidimų respublikiniame reitinge pirmauja „Atrakcija“, praeitame sezone papuolusi tarp 40 geriausių šalies komandų.

Antrą sezoną iš eilės be jokio atlygio gyvo „Auksinio proto“ žaidimą veda Dominykas Černulis, kuris tarsi mini varikliukas: kai kitų entuziazmas blėsta, bando vėl pažadinti žmonių norą toliau domėtis pasaulio įvairenybėmis. „Auksinis protas“ – tai toks renginys, kur nereikia įrodinėti, kad tu esi už kažką protingesnis, tai vieta, kurioje su kaimynu gali išgerti puodelį arbatos ir linksmai praleisti vakarą.

Nuo praėjusio sezono atsirado galimybė matyti, kaip žaidžia kitos komandos visoje šalyje – po pirmo turo rezultatai gaunami iš visos Lietuvos. Tai leidžia savo komandos žinias palyginti su dar kelių šimtų komandų žiniomis. Žaidimas tampa gyvesnis ir įdomesnis. Gyvas žaidimas nuo TV žaidimo skiriasi tuo, kad pirmasis yra komandinis, o antrajame žaidžiama individualiai. Gyvame žaidime komandos rungiasi tarpusavyje dėl įdomesnio laisvalaikio praleidimo, o TV žaidime – dėl pagrindinio prizo – fantastiškos kelionės.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos