baneris leidinys

Praėjusį antradienį Zyplių dvare vyko paskutinis XI sezono gyvo „Auksinio proto“ žaidimas. Jame vietas rezultatų lentelėje išsiaiškino penkios mūsų rajono komandos – trys veteranės „Atrakcija“, „Panoviai“ ir „Mes“, pernai metais prisijungęs šakiečių „Vėjas“ ir žaidimo naujokai – „Žalia siera“.

Lietuvos mažųjų miestelių gyvo „Auksinio proto“ žaidimo suvestinėje mūsų komandos užėmė pagarbos vertas vietas. Tarp 255 šalies komandų „Atrakcija“, per visą sezoną surinkusi 1 tūkst. 188 taškus, užėmė 17 vietą (praėjusį sezoną buvo 20-ta). „Panovių“ komanda, pelniusi 1 tūkst. 125 taškus, pasidalijo 34–35 vieta su anykštėnų komanda „Šį kartą“, tad šiek tiek pablogino rezultatą, nes praėjusį sezoną buvo 26-ta. Savo rezultatą pagerino „Vėjas“ – surinko 951 tašką ir su jurbarkiečių komanda „Mūsų laikas“ pasidalijo 90–91 vieta (buvo 170 vietoje). Komanda „Mes“ per šį sezoną surinko 812 taškų ir yra 150 vietoje. Sezono naujokų komanda „Žalia siera“ su 573 taškų kraičiu rezultatų lentelėje 209-ta.
 
Finaliniame gyvo „Auksinio proto“ žaidime susirungs geriausiai pasirodžiusios komandos – po 15 iš Lietuvos didžiųjų miestų ir mažųjų miestelių ir keletas ypatingai žaidusių komandų. Džiugu, kad antrus metus iš eilės į finalą, kuris vyks gegužės 11 d. Druskininkuose, pakviesta „Atrakcijos“ komanda. Šio sezono „Atrakcijos“ sudėtyje – Jolanta Laurinaitienė, Irena Peleckienė, Darius Jakavičius, Alvydas Grinkevičius, Vidmantas Zokas, Rėjus Martišius, Rasa Kriščiūnaitė ir Modestas Matusevičius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos