baneris leidinys

Gegužės 7-ąją minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Rajono spaudos atstovai tą dieną sulaukė ne tik įvairių sveikinimų bei svečių redakcijose, bet šventinės arbatos puodeliui buvo pakviesti ir pas merą Edgarą Pilypaitį.

Čia abiejų rajono laikraščių atstovus pasitiko ne tik rajono meras, bet ir jo pavaduotojas Darius Jakavičius, administracijos direktorius Dainius Grincevičius. Meras žurnalistams linkėjo aštrios, bet teisingos plunksnos ir to, kad laikraštis kiekvienuose namuose būtų laukiamas kaip svečias ir draugas.
 
D. Jakavičius kalbėjo, kad kartais būtent spauda ir valdžios atstovams padeda sužinoti kai kuriuos dalykus, neretai padeda ir problemas spręsti.

E. Pilypaitis abiejų laikraščių redaktorėms įteikė po įrėmintą fotografiją, kurioje kartu užfiksuotos abi redaktorės. Jis sakė, kad mero kabinete spaudos arbatėlė su abiejų laikraščių redakcijomis pirmoji, bet galbūt taps tradicinė. Tiesa, anksčiau vieną tokį susitikimą su rajono spauda profesinės šventės proga yra inicijavusi ir ankstesnė valdžia.

Kultūros darbuotojai dėkojo už bendrystę ir paramą, džiaugėsi, kad laikraščiuose visuomet randama vietos ir kultūriniams renginiams. Daugelio palinkėjimuose skambėjo drąsinimai dirbti ryžtingai, sąžiningai, išlikti šiame technologijų amžiuje ir būti objektyviems.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos