baneris leidinys

mandala
Nuotr. Kūrybinėse dirbtuvėse šakiečiai smagiai leidžia vakarus.


Šakietė Indrė Siaurusevičiūtė ne tik pati tapo, bet ir moko šio meno kitus – vaikus ir suaugusius. Studijoje „Mena meną“ ji veda tapybos pamokas, tačiau vieną kartą per mėnesį organizuoja nemokamas kūrybines dirbtuves, į kurias kviečia visus bendraminčius, norinčius laisvalaikiu pasinerti į tapybą.
 
Savo gyvenimo be tapybos neįsivaizduojanti I. Siaurusevičiūtė prasitarė, kad tai, ką pati mėgsta daryti, siūlo ir kitiems pabandyti, tad pristato ir naujas priemones bei technologijas. Nemokamas kūrybines dirbtuves ji pradėjo organizuoti prieš pat Naujuosius, kai pakvietė savo bendraminčius į mandalų piešimo vakarą. Kituose susitikimuose jie išbandė tapybos su akrilu techniką ir želatinos antspaudus. Šie užsiėmimai suplanuoti tik iki vasaros, kurios metu ji ketina visą laisvą laiką skirti individualiai tapybai ir, jei suspės, rudenį pakviesti į savo antrąją personalinę parodą.

Pasak šakietės, pirmuosius vakarus ji organizavo nemokamai, tačiau žmonėms pradėjus klausinėti apie atlygį už paruoštas priemones ir tapybos pamokas, pasiūlė kiekvienam atsidėkoti pagal galimybes. Tačiau ji pabrėžė, kad negalintiems skirti aukos, tai neturėtų būti kliūtis atvykti į kūrybines dirbtuves.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos