baneris leidinys

Šiais metais Šakių miestui sukanka 420 metų. Ta proga Zanavykų muziejus ieško įvairių laikotarpių (tarpukario, sovietmečio, nepriklausomybės pradžios, o galbūt ir dar senesnių laikų) Šakių miesto nuotraukų.

Muziejininkai prašo šakiečius perduoti muziejui nuotraukų su Šakių miesto vaizdais ir svarbių įvykių akimirkomis. Taip pat laukia pasakojimų, istorijų, prisiminimų apie mūsų miestą.
 
„Jei neturite jūs, aplankykite senelius, dėdes ir tetas. Pavartykite kartu senuosius albumus. Dažnai senas nuotraukas žmonės išmeta arba sudegina, nes jose nieko nepažįsta. Dažniausiai žmonės nežino, kad nuotraukos, kurios jiems atrodo nesvarbios, yra reikšmingos krašto istorijai. Visos fotografijos savaip vertingos – mums tereikia laiko, kad tai suprastume“, – sako muziejininkai ir dar kartą prašo: jei kartais tvarkydami sodybas ar giminaičių daiktus radote nuotraukų, nenaikinkite jų, bet perduokite muziejui.

Susisiekite su Zanavykų muziejumi galima tel.8 650 85 035 ar elektroniniu paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos