baneris leidinys

smiki smaki ispanijoje
Šakių kultūros centro vaikų dainavimo grupės „Šmiki šmaki“ trio – Veronika Tarnauskaitė, Kipras Stankaitis ir Smiltė Kaminskaitė – džiaugėsi sėkmingu pasirodymu tarptautiniame konkurse „Summer talent league 2019“. Asmeninio archyvo nuotr.

Šakių kultūros centro vaikų dainavimo grupė „Šmiki šmaki“, vadovaujama Aušrinės Stankaitienės ir Jevgenijaus Rutkausko, birželio 16–22 dienomis sėkmingai pasirodė tarptautiniame konkurse „Summer talent league 2019“, kuris vyko viename iš populiariausių Ispanijos kurortų Lloret de Mar.
 
Pirmą kartą tarptautinėje scenoje pasirodžiusiai „Šmiki šmaki“ solistei Veronikai Tarnauskaitei ir „Šmiki šmaki“ trio – Veronikai Tarnauskaitei, Smiltei Kaminskaitei bei Kiprui Stankaičiui – teko susirungti su jaunaisiais atlikėjais iš Maltos, Gruzijos, Ispanijos, Rusijos, Baltarusijos, Latvijos, Vokietijos ir Lietuvos. Šakiečius lydėjo sėkmė. Tiek „Šmiki šmaki“ solistė, tiek ir trio laimėjo antrąsias vietas. Iš konkurso jie grįžo su sidabro medaliais, diplomais ir daugybe įspūdžių. Pasak A. Stankaitienės, jie dar kartą pasitikrino, kad moka kalbėti vaikų kalba – gražu žiūrėti, kaip laisvai bendrauja kartu stovintys maltiečiai, kurie kalba sava kalba, gruzinai, kurie moka rusiškai, bet nekalba angliškai, ir lietuviai, kurie nesupranta rusiškai, bet supranta angliškai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

07

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos