baneris leidinys

pyne lenkija
Šakių „Varpo“ mokyklos jaunių grupės šokėjai festivalyje pasirodė kartu su geriausiais šokių kolektyvais iš Europos ir Azijos šalių. Asmeninio archyvo nuotr.

Birželio 20–24 dienomis Elko mieste, Lenkijoje, vyko kasmetinis XVI tarptautinis folkloro festivalis „Vaivorykštė“. Į jį jau šeštą kartą buvo pakviestas ir tautinių šokių kolektyvas „Pynė“, vadovaujamas Vitalijos Venienės. Šįkart scenoje sukosi 20 Šakių „Varpo“ mokyklos jaunių grupės šokėjų.
 
Tarptautiniame folkloro festivalyje dalyvavo tautinių šokių kolektyvai iš Lenkijos, Bulgarijos, Prancūzijos, Alžyro, Egipto, Bosnijos ir Hercogovinos, Slovakijos, Turkijos, Serbijos ir Lietuvos. Pasak V. Venienės, čia patenka ne visi – kviečiami patys geriausi kolektyvai. Už savo įspūdingus pasirodymus dalyviai apdovanojami specialiais atminimo prizais.

„Dalyvavimas šiuose festivaliuose – tai atgaiva ir akiai, ir sielai. Nuostabiai gražus Elko miestas, kuriame gyvena daugiau nei 60 tūkst. gyventojų, įsikūręs ant ežero kranto. Žiūri, kaip scenoje sukasi lietuviai, bulgarai, egiptiečiai, ir žaviesi“, – įspūdžiais dalijosi tautinių šokių kolektyvo „Pynė“ vadovė.

Kadangi Elko miesto valdžia daug prisideda prie šių festivalių finansavimo, kasmet šokėjai susitinka ir su Elko miesto meru Tomasz Andrukiewicz, kuris mūsų kolektyvą jau pažįsta, kaskart džiaugiasi matydamas.

Trečiąją festivalio dieną tautinių šokių kolektyvo „Pynė“ šokėjai parodė visą savo programą. Pusvalandį scenoje šokis keitė šokį – pasikeisdami sukosi 20 šakiečių. Be abejo, šokėjų laukė ne tik pasirodymai scenoje, bet ir daugybė pramogų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
80

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos