baneris leidinys

kaimynu diena
Kaip ir kasmet, lekėtiškiai šventė Kaimynų dieną, kurios metu artimiau vieni su kitais susipažino, puikiai praleido laiką. Organizatorių nuotr.

Į bendrystę skatinančią šventę – Kaimynų dieną – Lekėčių Šilo gatvės gyventojai renkasi jau 20-ąjį kartą. Ir šįkart Editos Lebedžinskienės dėka nebuvo pamirštas nė vienas Šilo gatvės bei aplinkinių Sirvydų ir Sodų gatvių gyventojas.
 
Pirmą rugpjūčio šeštadienį švęsti Kaimynų dieną susirinko nemažas būrys ne tik nuolatinių Šilo gatvės gyventojų, bet ir vasarotojų, kurie atvyko  su dideliu būriu vaikų. Tradiciškai buvo renkamas gatvės seniūnas, juo vėl perrinktas Žilvinas Lebedžinskas. Jis pažadėjo kasmet praėjus po Mėlynių šventės dviem savaitėms surengti Kaimynų dienos šventę bei organizuoti ir Naujų metų sutikimą.

Visi dalyviai po prisistatymo buvo apdovanoti medaliais, apibūdinančiais jų profesiją, gyvenimo būdą, veiklą. Taip kaimynai artimiau susipažino su šalia gyvenančiais. Šventės metu buvo atrasti ir vietiniai talentai – Ernesta, Zinaida, Izolina ir kiti. Na, o visą šventę vainikavo vaišės: gardūs Adelės Mašanauskienės šašlykai bei troškinys.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos