baneris leidinys

neigaluju sajunga23
Šakių rajono žmonių su negalia sąjungoje įsikūrusių klubo vadovai kartu su sąjungos vadove Stase Vasaitiene (antra iš dešinės) buria likimo draugus įvairiuose rajono kampeliuose. G. Jokūbaičio nuotr.


Baigiantis vasarai jau tradicija tapo Šakių rajono žmonių su negalia sąjungos nariams rinktis į šventę „Kai esame kartu“. Šiais metais pilnutėlėje Šakių kultūros centro salėje susirinkę neįgalieji sulaukė likimo draugų iš Vilkaviškio, taip pat rajono savivaldybės atstovų, skambėjo daug muzikos, padėkota aktyviems organizacijos nariams.
 
Šio renginio iniciatorė ir organizatorė, Šakių rajono žmonių su negalia sąjungos pirmininkė Stasė Vasaitienė pasidžiaugė taip gausiai į šventę susirinkusiais sąjungos nariais, bičiuliais iš Vilkaviškio, Ilguvos socialinės globos namų bei rajono savivaldybės vadovais, Socialinės paramos skyriaus darbuotojomis. S. Vasaitienė priminė, kad sąjungoje yra sukurti devyni neįgaliųjų klubai, kuriems vadovauja sumanios vadovės. Sąjungoje susikūręs ansamblis „Šešupės vingis“, Lukšiuose – teatras „Neapkalbant“.

„Džiaugiamės rankdarbių meistrėmis, poetėmis ir jų kūryba. Organizacija teikia socialines paslaugas: transporto paslauga, individuali pagalba neįgaliajam, kasdieninių įgūdžių ugdymas, meninių gebėjimų lavinimas, pagalba neįgaliųjų šeimos nariams ir kita. Aplankome neįgaliuosius namuose, pasikalbame apie jų rūpesčius ir padedame spręsti problemas“, – apie veiklą pasakojo S. Vasaitienė.

Į šventę atvykę Seimo narės Irenos Haase padėjėjai Vilija Ramanauskienė ir Gintautas Lenkas pirmininkei įteikė Seimo narės padėkos raštą už pasiaukojimą ir nuoširdų rūpinimąsi rajono neįgaliaisiais, jų kasdienybės ir švenčių akimirkomis. Padėkota ir aktyviems sąjungos nariams. Rajono savivaldybės mero patarėja Violeta Simonavičienė mero padėkas įteikė lukšietei, „Draugystės“ klubo narei Loretai Liutvinienei, kuri pilna idėjų ir puiki aktorė. Dar viena padėka – Šakių rajono žmonių su negalia sąjungos narei Danutei Dirsienei, kuri savo kūrybines idėjas įgyvendina rankdarbių klube „Bitutės“. O štai girėniškei, klubo „Nendrės“vadovei Kristinai Mockaitienei padėkota už gėlių puoselėjimą savo sodyboje, į kurią kasmet pakviečiami ir organizacijos nariai.

„Jūs atliekate titanišką darbą, kurio kažkada niekas neatlikdavo. Prieš 24-erius metus Lietuvoje buvo įkurta ši organizacija. Tuomet atsigręžėme į žmones, kuriems reikia padėti integruotis į visuomenę. Aš matau, kad jūsų sąjunga sprendžia daug neįgaliųjų problemų: organizuojate iniciatyvas „Be slenksčio“, akcijas  prie didžiųjų prekybos centrų, tose vietose, kurios skirtos neįgaliesiems, skelbiate – „Užėmei mano vietą, pasiimk ir mano negalią“. Manau, kad jūs kartu veikdami galite pasiekti labai daug, negalia netrukdo išpildyti svajonių“, – kalbėjo šventėje dalyvavęs vicemeras Darius Jakavičius.

Popietę vainikavo gausus atlikėjų būrys: koncertavo Vilkaviškio krašto neįgaliųjų žmonių sąjungos ansamblis „Paguoda“ (vad. Birutė Stonienė), Ilguvos socialinės globos namų ansamblis (vad. Rimutė Prekevičienė) bei Griškabūdžio kultūros centro kaimo kapela (vad. Valdas Sinkevičius).

S. Vasaitienei už šiltą bendradarbiavimą dėkojo svečiai iš Vilkaviškio ir Ilguvos bei visų devynių klubų vadovai. Vėliau prie arbatos puodelio šventės dalyviai bičiuliškai šnekučiavosi, džiaugėsi gražia bendryste.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

06

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos