baneris leidinys

pranaityte
„MIS Timac Agro – Agroeta.LT“ karūna pasipuošė šakietė Gabija Pranaitytė. J. Suslavičiūtės ir G. Jauniškio nuotr.


Lapkričio 21-ąją Vilniuje buvo išrinkta dailiausia kaimo mergina. „MIS Timac Agro – Agroeta.LT“ karūna pasipuošė Šakių rajone gyvenanti 23-ejų metų Gabija Pranaitytė.
 
Šįmet VDU Žemės ūkio akademijoje agronomės išsilavinimą įgijusi mergina už konkurse laimėtus 2 tūkst. eurų ketina įsigyti sodinukų ir jau kitąmet užauginti hektarą šparagų.

„Esu dalyvavusi „Mis ūkininkaitės“ konkurse, laimėjusi trečiąją vietą. Bet tuomet, matyt, buvau per daug susikoncentravusi į pergalę. Šįsyk atvirkščiai – man nebuvo svarbu tapti pirma. Tiesiog norėjosi pasakyti, kad ne tik Lietuvos miestuose, bet ir kaimuose gyvena įdomios, išsilavinusios, tikslų turinčios merginos“, – tvirtino nugalėtoja, kuriai atminimui apie sėkmę rinkimuose liks vienetinė „Medalikos“ dizainerės Irinos My My specialiai sukurta karūna.

Skelbiama, kad G. Pranaitytė gimė ir iki šešerių augo Klaipėdoje, vėliau persikėlė į Biržus, Kauną, o šiuo metu dirba agronome Šakių rajone, Žvirgždaičių kaime įsikūrusiame Dariaus Stonkaus ūkyje. Gražuolei žemė ir jos darbai yra artimi. Jos tėvai ir dvi jaunesnės seserys taip pat rūpinasi 200 hektarų nuosavu ūkiu.

„Nuo tėvų stengiuosi nepriklausyti. Esu uždarbiavusi ir užsienyje – skyniau braškes, tvarkiau namus. Bet gimtinė traukė. Norisi būti naudingai čia“, – sakė G. Pranaitytė.

Mergina vairuoja traktorių, yra baigusi muzikos mokyklą, dainavo ansamblyje ir chore, giedojo bažnyčioje, moka boksuotis, studijų metais ėmė lankyti tautinius šokius, siuva.

„Domiuosi vis kažkuo nauju. Neketinu sustoti“, – nedvejojo G. Pranaitytė.

Be Gabijos, finale dalyvavo dar trys merginos – Giedrė Vasiliauskaitė (Marijampolės r.), Andželika Pociūtė (Raseiniai) ir Eglė Mikalauskytė (Mažeikių r.).

Daugiausiai publikos simpatijų pelnė A. Pociūtė, bet, susumavus komisijos ir renginio svečių balsus, raseiniškei teko nusileisti savo varžovei.

Socialinis projektas „MIS Timac Agro – Agroeta.LT“ rengiamas išimtinai privataus verslo iniciatyva ir lėšomis. Konkurso laureatei atiteko karūna, 2 tūkst. eurų prizas, rankinis laikrodis, gėlės ir nugalėtojos juosta. Dviem vicemis – po 1 tūkt. eurų ir laikrodžiai, gėlės ir juostos, o dar vienai finalininkei – 500 eurų ir puokštė.

Pranešime spaudai informuojama, kad merginos konkurso vakarą puošėsi Rigondos Užpalevičienės rankų darbo kostiumėliais ir dizainerės Paulos Poderytės šventinėmis suknelėmis. Šios keturios merginos į konkurso finalą pateko po kelis mėnesius virtualioje erdvėje vykusios įtemptos kovos – nuo liepos pradžios iki spalio 20 dienos vyko balsavimas internetu. Jo metu internautai galėjo atiduoti savo balsą už 37 kandidates. Neįtikėtinai daug žmonių dalyvavo renkant gražuoles, nes visos jos bendrai surinko daugiau kaip 150 tūkst. balsų. Susumavus balsavimo internete rezultatus (50 proc.) ir konkurso organizatorių balsus (50 proc.) galimybę kovoti dėl titulo ir dėmesio pelnė Giedrė, Andželika, Eglė ir Gabija.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos