baneris leidinys

Praėjusį antradienį baigėsi dvyliktasis gyvo „Auksinio proto“ sezonas. Ir šįkart tarp mūsų rajono komandų geriausiai pasirodė „Atrakcija“, laimėjusi laimingą bilietą į finalinį žaidimą.

Reikia paminėti, kad gyvas „Auksinio proto“ žaidimas dvyliktąjį sezoną persikėlė iš Zyplių dvaro į Šakių kultūros centrą, jo vedėją Dominyką Černulį pakeitė Judita Ambrasienė, o prie senbuvių „Panovių“, „Atrakcijos“, „Vėjo“, „Mes“ ir „Žalios sieros“ prisijungė  „Šansas“ ir „Elmago komanda“. Deja, „Šansas“ išbandymų neišlaikė, tad sezoną baigė šešios komandos.
 
Lietuvos mažųjų miestelių gyvo „Auksinio proto“ žaidimo suvestinėje mūsų komandos užima tikrai pagarbos vertas vietas. Tarp 281 komandos „Atrakcija“, per visą sezoną surinkusi 918 taškų, su kitomis komandomis dalijasi 24–26 vietas. „Panovių“ komanda, pelniusi 878 taškus, užima 34 vietą. Komanda „Vėjas“ su 658 taškais rezultatų lentelėje laviruoja tarp 125–126 vietas. Komanda „Mes“, pelniusi 642 taškus, yra 134 vietoje. „Žalia siera“ ir „Elmago komanda“, surinkusios po 528 taškus dalijasi 173–174 vietas.

Gruodžio 14 d. Druskininkuose komanda „Atrakcija“ tęsia kovą finaliniame žaidime su stipriausiomis šalies komandomis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos