baneris leidinys

Šiais metais pirmą kartą Šakių Carito savanoriai sukvietė vienišus, kukliai gyvenančius žmones prie bendro stalo. Į labdaringą šv. Kūčių vakarienę susirinko apie pusšimtis gyventojų, maldos ir bendrystės popietė vyko gruodžio 23 d. Šakių parapijos namuose.

Mintis surengti Kūčių vakarienę nepasiturintiems, vienišiems žmonėms kilo Šakių Carito savanoriams. Apie dešimt jų aktyviai įsijungė į šią gerumo akciją – ieškojo rėmėjų, kurie galėtų paremti maisto produktais. Savanoriai paruošė Kūčių stalą, atvežė į renginį žmones, neturinčius galimybės atvažiuoti.
 
Gruodžio 23 d. popietę prie gausiai Carito savanorių suruošto stalo susėdo ne tik Šakių miesto, bet ir kitų rajono vietų žmonės. Šv. Kūčių stalą laiminęs ir šv. Kalėdaitį dalinęs  Šakių parapijos klebonas, vicedekanas Vytautas Antanas Matusevičius pasidžiaugė taip gausiai susirinkusiais. Bendrystėje susėdę mūsų rajono gyventojai ragavo šventinių valgių, dalinosi mintimis ir išgyvenimais.

Šakių Carito vadovė Vilija Matulaitienė dėkojo rėmėjams, prisidėjusiems pinigais, maisto produktais ar daržovėmis. Likęs po vakarienės maistas buvo išdalintas daugiavaikėms šeimoms.

„Aukotojų gerumas pranoko lūkesčius, jie dosniai parėmė. Po vakarienės žmonės dėkojo savanoriams, klebonui, vienuolėms už tokią šiltą bendrystę“, – pasakojo V. Matulaitienė.

Šv. Kūčių vakarienę vienišiems ir nepasiturintiems gyventojams surengęs Šakių Caritas tikisi ją paversti tradicija.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos