baneris leidinys

Sausio 24 d. vykusio savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo patvirtintos kultūros įstaigų 2019 m. veiklos ataskaitos. Tačiau dar prieš posėdį komitetuose buvo pasiūlyta klausimą dėl Kudirkos Naumiesčio kultūros centro ataskaitos iš darbotvarkės išimti, o sprendimo projekte buvo įrašytas siūlymas jai nepritarti.  

Ataskaitą parengė Kudirkos Naumiesčio kultūros centro kultūrinės veiklos organizatorė-kultūrinių projektų vadovė Edita Šlakaitienė, nes įstaigos vadovė nuo sausio 2 d. turi nedarbingumą.
 
„Ataskaita pateikta labai neraštingai. Vietos veiklos savivaldos įstatyme numatyta, kad taryba turi išklausyti įstaigos vadovo teikiamos įstaigos ataskaitos. Jei jiems kiltų tam tikrų klausimų, užduoti nebūtų kam, nes vadovei yra nedarbingumas. Įvertinant faktines aplinkybes, siūlau išimti šitą klausimą iki tol, kol įstaigos vadovė negrįš į darbą“, – viename iš komiteto posėdžių tarybos nariams aiškino meras, iš pradžių siūlęs Kudirkos Naumiesčio kultūros centro veiklos ataskaitai išvis nepritarti.  

Beje, tą patį siūlė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyrius.

Pasak Kudirkos Naumiesčio kultūros centro kultūrinės veiklos organizatorės-kultūrinių projektų vadovės E. Šlakaitienės, ataskaitą jai pateikti pavedė Kultūros centro direktorę Laimą Mockevičienę pavaduojantis Griškabūdžio kultūros centro direktorius Mindaugas Kriaučiūnas.

„Nenoriu komentuoti kitų nuomonės, kokią turi, tokią turi. Kokios informacijos turėjau apie įstaigos veiklą, tokią ir pateikiau“, – sakė E. Šlakaitienė.

Tačiau galima iškelti retorinį klausimą, ar etiška reikalauti ataskaitos iš žmogaus, kuris įstaigoje priimtas bandomajam laiktorpiui ir dirba vos vos mėnesį.

Pastaruosius dvejus metus Kudirkos Naumiesčio kultūros centro direktorės L. Mockevičienės veikla atsidūrė po padidinamuoju stiklu, praėjusiais metais Kultūros centro vadovę dėl netinkamai tvarkomo mokos fondo ir kitų netikslumų rajono meras įvertino tik patenkinimai. Nuo įvertinimų priklauso ir vadovų darbo užmokestis. Tiesa, L. Mockevičienės alga, kaip teigė meras, yra viena didesnių ir lenkia bent dešimt kitų rajono įstaigų vadovų darbo užmokesčius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos