baneris leidinys

zebrauskas strumilos nuotr
„Metų drąsos“ nominacija skirta šakiečiui Alvydui Žebrauskui (kairėje). A. Strumilos nuotr.


Jau penkioliktus metus Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną vyksta nacionaliniai „Lietuvos garbės“ apdovanojimai, kurių metu apdovanojami paprasti mūsų šalies žmonės, atlikę nepaprastus žygdarbius. Šiais metais tarp įvertintųjų – ir šakietis.
 
„Metų drąsos“ nominacija skirta šakiečiui Alvydui Žebrauskui, kuris, nepabūgęs pikto šuns nasrų, išgelbėjo keturkojo užpultą kaimyną. Praeitų metų rudenį šuo užpuolė paauglį, šis bandė gelbėtis, šaukėsi pagalbos. Išgirdęs riksmus, į pagalbą atskubėjo greta gyvenantis A. Žebrauskas, jis nė sekundės nedvejodamas puolė į pagalbą. Pasak medikų, tik atsitiktinumo ir Alvydo dėka moksleivis liko gyvas. Ir vaikinui, ir gelbėtojui prireikė medikų pagalbos, abiem buvo siūtos žaizdos. Nominaciją šakiečiui įteikė kunigas Ričardas Doveika.

Apie neeilinę situaciją ir didžiulį augintinį, kuris kaimynams kelia siaubą, esame rašę ne kartą, problemos sprendimo būdų ieškojo įvairios atsakingos tarnybos, o šuns šeimininkas buvo paprašytas augintinį prižiūrėti ir juo pasirūpinti taip, kad šis neišbėgtų į gatvę.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos