baneris leidinys

mockeviciene laima
Laima Mockevičienė Kudirkos Naumiesčio kultūros centrui vadovavo 21-erius metus. D. Pavalkio nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Nuo gegužės 4 d. iš Kudirkos Naumiesčio kultūros centro direktorės pareigų atleidžiama Laima Mockevičienė. Kol kas naujas konkursas į įstaigos vadovo pareigas nebus skelbiamas. Laikinai kultūros centrui vadovaus L. Mockevičienę, jai turint nedarbingumą, iki šiol vadavęs Griškabūdžio kultūros centro direktorius Mindaugas Kriaučiūnas.

Ilgametė Kudirkos Naumiesčio kultūros centro direktorė L. Mockevičienė nedarbingumo pažymėjimą turėjo nuo sausio pradžios. Kaip balandžio 30 d. spaudos konferencijoje kalbėjo rajono meras Edgaras Pilypaitis, L. Mockevičienė žodžiu buvo informavusi, kad nuo šių metų pradžios ims nedarbingumą planinei operacijai, o pasibaigus nedarbingumui ji savo iniciatyva nutrauks ir darbo sutartį.

Meras patikslino, kad maždaug prieš savaitę jis gavo iš L. Mockevičienės oficialų prašymą atleisti ją iš įstaigos vadovės pareigų pagal dvi sąlygas – dėl ligos ir sukakus teisei į senatvės pensiją. Vėliau L. Mockevičienė patikslino, kad iš direktorės pareigų traukiasi sukakus teisei į senatvės pensiją. L. Mockevičienei bus išmokėta dviejų mėnesių vidutinio darbo užmokesčio dydžio kompensacija. Kol L. Mockevičienė turėjo nedarbingumą, ją vadavo M. Kriaučiūnas.

„Aš ir iš naumiestiečių esu girdėjęs gražių atsiliepimų, kad Mindaugas Kriaučiūnas visai neblogai tvarkosi, ir Kovo 11-osios renginiu žmonės buvo patenkinti, ir jo komunikacija, bendravimu. Ir paties Mindaugo atsiliepimai apie įstaigos kolektyvą yra pozityvūs, jie randa bendrą kalbą ir aš neturiu dabar priežasčių, iki kol bus nuspręsta, ką toliau daryti, nepatikėti jam vadovauti įstaigai toliau“, – kalbėjo meras ir svarstė, kad ateityje galbūt abiem įstaigoms galėtų vadovauti vienas žmogus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos