baneris leidinys

kasparevicienei premija
Tarybos nariai vienabalsiai nusprendė teikti buvusios ilgametės Kultūros skyriaus vedėjos Augenijos Julės Kasparevičienės kandidatūrą Lietuvos savivaldybių asociacijos „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimui.

Ko gero, apie A. J. Kasparevičienės nuopelnus ir indėlį į kultūrą galima kalbėti ir kalbėti. Ji asociacijos „Zanavykų seimelis“ pirmininkė, Lietuvių kalbos draugijos narė, Lietuvos kultūros kolegijos tarybos narė iki 2018 metų, Marijampolės apskrities regioninės kultūros tarybos narė, kasmetinių „Kalbos dienų“ organizatorė, klasikinės muzikos festivalio „Beatričės vasaros“ bei kitų Šakių rajono kultūrinių renginių sumanytoja, pradininkė, ilgametė savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja, savo srities profesionalė. 2011 m. yra gavusi „Sūduvos krašto moters“ apdovanojimą, šiam titului nominuota už savo gyvenimo paskyrimą kultūrai. 2016m. Valstybinės kalbos komisijos ji apdovanota skulptūrėle „Sraigė“ už lietuvių kalbos puoselėjimą, 2019 m. jai įteiktas „Aitvaro“ apdovanojimas už nuopelnus Šakių krašto kultūrai.
 
Pasak A. J. Kasparevičienės, kultūra – „ne tik nuėjimas į renginį ar knygos perskaitymas. Kultūra turi būti visur: ir elgesyje, ir šeimoje, ir visuomenėje“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos