baneris leidinys

grindu lopymas
Panovių laisvalaikio salės grindyse atsiradusios skylės, užklotos OSB plokšte, ne tik atrodo neestetiškai, už jų kliūva renginių lankytojų kojos. D. Pavalkio nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Praėjusią savaitę išvažiuojamojo Švietimo, kultūros ir sporto komiteto posėdžio metu buvo užsukta ir į Panovių laisvalaikio salę (Kudirkos Naumiesčio kultūros centro filialą), kur grindys prašosi remonto. Kol kas išlūžusios grindų dalys uždengtos plokšte, iš laikinojo Kudirkos Naumiesčio kultūros centro vadovo pasigesta ūkiškesnio požiūrio, nors aiškėja, kad „remontus“ atliko net ne jis.

Atlydėjęs komiteto narius, jo pirmininkas panoviškis Bernardinas Petras Vainius parodė vieną neūkiškumo pavyzdį – Panovių laisvalaikio salėje neva suremontuotas salės grindis. Jis pasakojo, kad dar praeitais metais laikinai Kudirkos Naumiesčio centrui vadovaujančio Mindaugo Kriaučiūno prašęs bendrom jėgom ieškoti savivaldybėje lėšų įlūžusių salės grindų remontui.

„Šį pavasarį jis man pasakė, kad grindis sutvarkė. Pažiūrėkit! Čia atliktas remontas. Tarybiniais laikais kiaules laikydavo tvarte, tai, žinokit, gardas taip buvo neremontuojamas. Kaip kultūros centro vadovas galvojo, kad kultūros salėje taip galima remontuoti grindis?!“ – žodžių į vatą nevyniojo B. P. Vainius.

Vicemeras Darius Jakavičius svarstė, kad galbūt ankstesnės įstaigos vadovės Laimos Mockevičienės buvo atsainus požiūris į Panovių laisvalaikio salę, tačiau tokią nuomonę paneigė B. P. Vainius sakydamas, jog L. Mockevičienė daug dėjo pastangų salės būklės pagerinimui. Anot B. P. Vainiaus, jis dar praeitais metais siūlė laisvalaikio salės grindis apskritai išardyti, pakloti betoną, šiltinimo sluoksnį, net sąmata (apie aštuonis tūkst. eurų) šiems darbams atlikti buvo parengta.

„Laimutė išėjo, Mindaugas atėjo – niekas nejuda, viskas stovi vietoje. Reikia vienintelio dalyko, kad įstaigos vadovas parašytų prašymą savivaldybei, kad reikia grindis suremontuoti“, – įsitikinęs B. P. Vainius.

Pamatę tiesiog OSB plokšte užkaltas grindų skyles šypsenų neslėpė ir kiti komiteto nariai, ironizuodami, kad toks sprendimas tolygus veiksmui, „kai nenori stalo nusivalyti – užsidedi staltiesę“.

„Manau, jog kultūra yra tiesiog žudoma, Mindaugui Kriaučiūnui nereikia kultūros, jis užsiminė, kad galbūt salę apskritai reiktų uždaryti, todėl dirbame su baime“, – svarstė Panovių laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė Ingrida Jašinskaitė.
„Ne jis atidarė, ne jis uždarys“, – replikavo D. Jakavičius į renginių organizatorės nuogąstavimus.

B. P. Vainius neslėpė, kad norėjo tik parodyti kolegoms, kaip žiūrima į kultūros objektus, jo nuomone, taip tikrai neturėtų būti. Vicemeras patikino, kad M. Kriaučiūnas yra tik laikinasis Kudirkos Naumiesčio kultūros centro vadovas ir prasitarė, jog ateityje Kudirkos Naumiesčio kultūros centrui galimai vadovaus kitas asmuo.

B. P. Vainius pasidžiaugė Panovių laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorės I. Jašinskaitės veikla, ji ypač daug dirba su vaikais, organizuoja kartu su bendruomene įvairius renginius, kuriuose gana gausiai dalyvauja žmonės.

„Nesinori, kad žmonės į renginius dėl tokios grindų dangos eitų su kerzavais batais ir bijotų įlūžti“, – piktinosi B. P. Vainius.

Tiesa, Panovių laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė I. Jašinskaitė patikslino, kad dvi plokštes ant grindyse esančių įlūžimų uždėjo Kudirkos Naumiesčio kultūros centro darbininkai prieš keletą metų, kai įstaigai vadovavo dar L. Mockevičienė, o trečią lopą ji ant naujai grindyse atsiradusių skylių paklojo pati, padedant vienam panoviškiui.

Kad Panovių laisvalaikio salėje tvarkyti reikia daug ką, sutinka ir pats M. Kriaučiūnas.

„Mano planuose yra. O kaip iš tikrųjų gausis? Nesidaro viskas tą pačią dieną, jei kažkas užsinorėjo. Nėra tiek lėšų šiai dienai tiek iš paties kultūros centro, savivaldybės, yra ir daugiau objektų. Panovių filiale tvarkyti reikia daug ką, nežinia, koks ten dar poreikis... Esu tik laikinas Kudirkos Naumiesčio kultūros centro vadovas...“ – kalbėjo M. Kriaučiūnas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos