baneris leidinys

Šiais metais dėl karantino Zanavykų muziejus neorganizuoja tradicinės Kalėdinės rankų darbo gaminių mugės. Ji keliasi į virtualią erdvę.

Zanavykų muziejaus specialistė etnografijai Renata Kutkienė pasakojo, kad skambino ankstesnių mugių dalyvių būriui ir kvietė mūsų krašto kūrėjus šiemet dalyvauti kiek netradicinėje mugėje.
 
„Rankdarbių kūrėjos, ypač vyresnio amžiaus moterys, sužinojusios apie mūsų organizuojamą mugę virtualiu būdu, tiesiog paprašė vaikų ar anūkų nupaveiksluoti darbus bei padėti susigaudyti informacinėse technologijose ir atsiųsti mums“, – pasakojo R. Kutkienė.

Muziejininkė kviečia rankdarbių gamintojus atsiųsti savo gaminių nuotraukas, trumpą aprašymą, kontaktinį telefono numerį, jei turi, el. paštą ir internetinio puslapio adresą. Pasak R. Kutkienės, jie mielai mugės dalyvių darbų vaizdais ir kontaktais pasidalins muziejaus „Facebook“ paskyroje, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie mūsų krašto darbštuolius. Muziejininkai tikisi, kad žmonės, ieškodami kalėdinių dovanų, kreipsis į vietinius gamintojus.

„Juk daug mielesnė dovana, kurioje yra įdėta ir rankų šilumos. Esame tik informacinė platforma. Pirkėjai norėdami įsigyti prekę kreipiasi tiesiogiai į gamintojus pagal nurodytus kontaktus“, – informavo muziejininkė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos