baneris leidinys

Savivaldybės taryba patenkino Šakių kultūros centro prašymą perduoti Slavikų laisvalaikio salei naudotis negyvenamąsias patalpas Slavikų kaime esančioje mokykloje. Iki šiol Slavikų laisvalaikio salei nebuvo priskirtos jokios patalpos, todėl pagal panaudos sutartį Šakių kultūros centras prašė leisti naudotis mokyklos pastate esančiomis patalpomis.
 
Toks poreikis atsirado po to, kai naujai atėjęs vadovauti Slavikų seniūnas Valdas Dumčius iškėlė klausimą, kodėl Slavikų laisvalaikio salė turi persikelti iš senojo kultūros centro pastato, kurio bendruomenė nusprendė neremontuoti, į ankštas seniūnijos patalpas, kurių pagrindinė paskirtis – suteikti gyventojams administracines paslaugas. Tuo labiau, kad panaikinus pagrindinę mokyklą (liko tik pradinukai) tame pastate atsirado daug laisvos vietos, puiki salė, kur galima vykdyti tiek bendruomenei, tiek laisvalaikio salei reikalingą veiklą.
 
Pati Slavikų laisvalaikio salės organizatorė ir bendruomenės centro pirmininkė Renata Baltrušaitienė sako, kad, prieš perkeliant savo veiklas į mokyklos patalpas, jas dar reikėtų tinkamai suremontuoti.

Savivaldybės Biudžeto, turto ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Egidija Grigaitienė tarybos narius per Ūkio ir verslo komiteto posėdį patikino, kad lėšos mokyklos patalpų remontui, kur įsikels R. Baltrušaitienė su savo veiklomis, bus numatytos kitais metais biudžete, nes pirmiausia nauji šeimininkai norėjo įsivertinti, kiek ir kokio remonto toms patalpoms reikia. Seniūnas V. Dumčius sako, kad bendruomenei yra tikslinga burtis erdviose mokyklos patalpose, nes jeigu ateityje Slavikuose visiškai būtų panaikintas „Varpo“ mokyklos skyrius, tai pastatą vis tiek reikėtų išlaikyti, o jame ir toliau būtų tęsiama veikla, naudinga vietos bendruomenei.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos