baneris leidinys

sieno paroda
Ir šiemet Lekėčių bendruomenės moterų klubo narėms netrūko fantazijos – šįkart darbus kūrė iš šieno. Organizatorių nuotr.


Lekėčių kulinarinio paveldo namuose jau kvepia... šienu. Tokį jaukų kvapą skleidžia Lekėčių bendruomenės moterų klubo sukurtų darbų paroda „Prakartėlės šieno kalba“. Tai jau šeštoji, kasmet rengiama lekėtiškių paroda. Tiesa, darbus kol kas bus galima pamatyti tik virtualiai.
 
Lekėčių kulinarinio paveldo namuose Lekėčių bendruomenės moterų klubo narės jau išpuošė sienas savo darbais, šiais metais moterys kalbino šieną.

Moterų klubo pirmininkė Vaida Brazaitienė pasakojo, kad visos 16 klubo narių šiemet pasitelkė šieną kaip priemonę savo kūrybiniams sumanymams įgyvendinti.

„Kristus į pasaulį atėjo tvartelyje, ėdžiose ant šieno. Todėl šieną ir pasirinkome kaip kūrybinę medžiagą“, – sako V. Brazaitienė.

Moterys įsitraukė su didele meile į kūrybą, o darbai gimė ypatingi: ryšelis šieno virto Advento vainiku, eglutės žaisliuku, ant sienos kabančiu saulės ratu, kalėdine egle ar kalėdiniu nameliu.

Pasak V. Brazaitienės, savaitgalį planuotas parodos atidarymas atšaukiamas, kol kas darbai pristatomi tik virtualiai.

Lekėtiškės jau nuo 2015 metų savo sukurtais darbais per Adventą ir Kalėdas džiugina žmones ir sulaukia jų susidomėjimo. Pirmais metais moterys darbus kūrė iš valgomų dalykų, vėliau kūrė labiau ažūrinius darbus, dar kitais metais moterys kalbino stiklą, užpernai medžiagų darbams ieškojo tik iš žalios spalvos, o pernai darbus gamino iš drobės.

Paroda veiks iki kitų metų sausio mėnesio.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos