baneris leidinys

eglutes gelgaudiskio dvare
Kaip ir daugelyje Lietuvos didžiųjų miestų, šeštadienį Gelgaudiškyje prie dvaro sodybos tradiciškai sužibo kalėdinių eglučių parkas. Organizatorių nuotr.

Ketvirti metai iš eilės Gelgaudiškis puikuojasi tuo, kad jie pirmieji rajone įžiebia kalėdines eglutes, tiesa, šiais metais tradicinio renginio prie dvaro nebuvo, tačiau kalėdinė nuotaika sukurta pasitelkiant eglučių puošybos išmonę. Gelgaudiškio kultūros centro darbuotojai sugalvojo, kaip šįmet, esant neeilinei situacijai, praskaidrinti nuotaiką – parko centre šįmet papuošta tikra eglė, o kas vakarą užsukusius į dvaro parką lankytojus džiugins kalėdinis Gelgaudiškio radijas, kur bus galima išgirsti ne tik muzikos, bet ir garsių autorių pasakų.
 
Gyvą žaliaskarę šįmet kultūros centrui padovanojo gelgaudiškiečių Naujokaičių šeima, o eglutes parko įrengimui dovanojo pagrindinis šios akcijos rėmėjas UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“. Pasak Gelgaudiškio kultūros centro direktorės Dianos Šležienės, kiti rėmėjai prisidėjo prie eglučių parko įrengimo darbais ir technika, o čia besipuikuojančias kalėdines eglutes tradiciškai puošė vietos įstaigos, įmonės, organizacijos.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos