baneris leidinys

paroda languose meno mokyklos
Šakių kultūros centro languose eksponuojami Meno mokyklos Dailės skyriaus pradinio ugdymo moksleivių darbeliai, džiuginantys praeivių akis. D. Pavalkio nuotr.


Gana niūriu karantino laikotarpiu Šakių kultūros centro langus papuošė Meno mokyklos Dailės skyriaus pradinio ugdymo moksleivių paroda.
 
Beje, tai jau antroji tokio pobūdžio paroda, mat pavasarį, taip pat per karantiną, savo darbus kultūros centro languose sutiko eksponuoti dailininkas Algimantas Vorevičius. Šįkart prie pasiūlymo prisijungė Meno mokyklos mokytoja Simona Kudirkienė, mielai pasidalinusi mokinukų darbeliais. Anot Šakių kultūros centro dailininkės-scenografės Linos Vaivadienės, iš viso eksponuojama apie 40 įvairios tematikos darbelių, kurie sukurti pačių mažiausių Meno mokyklos auklėtinių.

„Yra ir trimečių, ir vyresnių darbų. Džiugu, kad ir žmonės džiaugiasi tokia ekspozicija – vieni stabteli pažiūrėti, kiti ir žinutes parašo, kad gražu“, – teigė L. Vaivadienė, džiaugusis, kad bent taip gali nuspalvinti gana niūrią kasdienybę.

Planuojama, kad paroda kultūros centro langus puoš iki švenčių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos