baneris leidinys

prakartele venslovaicio nuotr
Šiais metais Zanavykų muziejaus lange pirmą kartą įžiebta Prakartėlė, kurią galima apžiūrėti iš lauko. V. Venslovaičio nuotr.


Kalėdinis laikas nuteikia tam tikram išskirtinumui, netikėtumui, naujų vilčių laukimui. Nors karantino metu muziejai yra uždaryti, tačiau Zanavykų muziejaus darbuotojai lankytojams siūlo ne tik virtualias veiklas, bet sugalvojo lankytojus pakviesti į Zyplių dvarą, pasivaikščioti jo teritorijoje ir visus belaukiančius gražiausių metų švenčių pasigėrėti muziejininkų sukurta Prakartėle.
 
Savo kūrinį muziejus įrengė gerai matomoje vietoje, muziejaus lange. Zanavykų muziejuje Prakartėlė įrengta pirmą kartą.

„Kaskart yra ieškoma originalesnių idėjų, stengiamasi nebijoti naujų formų, kad jos taptų patrauklesnės, savitos, pritraukiančios naujus lankytojus“, – sakė Zanavykų muziejaus direktorė Rima Vasaitienė.

 Muziejus labai tikisi, kad ši idėja prigis ir išaugs į gražius ateities projektus. Muziejaus lange paruoštą ir papuoštą Betliejaus sceną apžiūrėti saugu: į vidų eiti nereikės, nebus didelių susibūrimų, o kontakto išvengti pavyks laikantis saugaus atstumo. Muziejaus langas bus atvertas visą Adventą, dieną ir naktį. Gražiausiai kompozicijos magija atsiskleidžia tamsoje. Apžiūrėjusiems Prakartėlę, nusifotografavusiems ir nuotraukoje „Facebook“ pažymėjusiems Zanavykų muziejų bus paskirtos dovanos: muziejaus leidiniai, dovanėlės mažiesiems.

Medinių skulptūrėlių autorius – tautodailininkas, skulptorius Adolfas Teresius.  

Deividas Vizgirda

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos