baneris leidinys

Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ ir turizmo informacijos centrai artėjančių švenčių proga parengė Stebuklingą kelionių po Lietuvą žemėlapį.

Tarp 55 stebuklingų, norus pildančių objektų – du Šakių rajone: pasagų saulė Kudirkos Naumiestyje ir varlytė Lukšiuose.
 
Lankantis Bulvės muziejuje (Kudirkos Naumiestis), kurio įkūrėjas Jonas Valaitis, būtina paliesti ten esančią pasagų saulę ir išsakyti savo norus.

Varlių namelio, įsikūrusio Lukšiuose, šeimininkė Reda Pečiulienė-Šilingė linki kiekvienam piniginėje nešiotis metalinę varlytę su pinigėliu burnoje, kad nesibaigtų pinigai. Tokias varlytes galima apžiūrėti bei įsigyti Varlių namelyje.

Tikintys stebuklais, trokštantys savo svajonių išsipildymo, gali pasižvalyti ir pas kaimynus: atsisėsti ant „Lakštingalos suolelio“ (Vilkaviškio g. 2, Marijampolė) – taip vadinasi paminklinis suolelis Violetai Urmanavičiūtei-Urmanai, visame pasaulyje žinomai operos solistei. Taip pat Marijampolėje aplankyti grafienės kates. Legenda byloja, kad Marijampolės miesto įkūrėja grafienė Pranciška Ščiukaitė-Butlerienė labai mylėjo ir globojo kates. Tad nenuostabu, kad senamiestyje atsirado su vandeniu žaidžiančios grafienės katės.

Verta aplankyti ir pusšimtį kitų stebuklingų skulptūrėlių visoje Lietuvoje: nuo karvės stebuklingu tešmeniu, žvejo batų, krūtinę atlapojusios raganos iki angelo ausies ar katino džentelmeno veidu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos