baneris leidinys

socialine iniciatyva profesine
Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo centro bendruomenė seneliams gamino ir išdalino  atvirukus bei suvenyrus. Asmeninio archyvo nuotr.

Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio bendruomenė inicijavo socialinę iniciatyvą „Pasveikink senolį“ ir antradienį globos namuose gyvenantiems senoliams perdavė daugiau nei 200 kalėdinių sveikinimų bei suvenyrų.
 
„Šventiniu laikotarpiu dažniau nei visada norime dalintis gerumu, atjauta, dovanoti šypsenas nepažįstamiems. Visa tai sutelpa į kalėdinį sveikinimą senoliui! Ši iniciatyva turi stebuklingą užtaisą – joje dalyvavę žmonės ar padėję ją organizuoti ne tik dalinasi gerumu su kitais, bet ir patys tampa laimingesni“, – sako Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo profesijos mokytoja Ingrida Alkevičienė.

Ji svarsto, kad tai ypač nuoširdi akcija, nes pasveikinami tie žmonės, kurie mus mokė, augino, bet kartu ir tie, kuriuos mes dažnai pamirštame.

„Kviečiame parašyti kalėdinį sveikinimą vienišoms ir meilės bei šilumos pasiilgusioms širdims – viena kalėdinė atvirutė senoliui gali tapti geriausia jo dovana per šv. Kalėdas! Tai gali būti ir jūsų kaime ar mieste gyvenantis žmogus“, – naumiestiečių pavyzdžiu ir kitus ragina sekti I. Alkevičienė.

Kudirkos Naumiesčio skyriaus bendruomenė antradienį  kalėdinius sveikinimus ir suvenyrus seneliams išdalino Kudirkos Naumiesčio parapijos socialinės pagalbos centre, Šakių, Kukarskės ir Ilguvos socialinės globos namuose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos