baneris leidinys

pazenklintas laikas
Poetės Onutės Jasinskienės naują poezijos knygą jau galima įsigyti.

Prieš pat Kalėdas dienos šviesą išvydo poetės Onutės Jasinkienės poezijos knyga „Paženklintas laikas“. Tai penktoji poetės knyga, į kurią sugulė dešimties metų kūryba.
 
O. Jasinskienė, ilgus metus dirbusi lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, pastaruosius metus savanoriaujanti Šakių viešojoje bibliotekoje, turi tvirtą gyvenimo filosofiją, yra gilios jausenos ir išgyvento žodžio meistrė. Tai penktoji jos knyga, kurioje eilėraščių bei dainų tekstai vos sutilpo į du šimtus puslapių. Šešių šimtų egzempliorių tiražu išleistos knygos iliustracijų ir viršelio autorė – dailininkė Audronė Vorevičienė.

Autorės pasiteiravus apie knygos pavadinimą, ši sako net negalinti atsakyti, kodėl toks pavadinimas.

„Ne vienas manęs klausia, kodėl knygos viršelyje laikrodžio rodyklė sustojo be penkiolikos pirma valanda. Aš ir sakau – nesustojo, laikas eina...“ – sako O. Jasinskienė.

Pasiteiravus, apie ką „Paženklintas laikas“, autorė tikino, kad joje – žmogaus ir gamtos ryšys, gili būties prasmė, bėgantis laikas, ne tik atsigręžimai atgal, bet ir drąsus žvilgsnis į priekį.

Pasak O. Jasinskienės, beveik dešimties metų kūryba sugulė į šią knygą, tiek praėjo laiko nuo paskutinės jos išleistos knygelės. Autorė sako, kad šiuo metu beveik neliko neišspausdintų eilėraščių.

„Kažkaip sunkiai man jie čia einasi rašyti... Jau, matyt, viskas išgrandyta iš visų duonkubilio kraštų“, – šypsosi pašnekovė.

Kitąmet, gegužės mėnesį O. Jasinskienė švęs garbingą 80-ies metų jubiliejų, sako, kad tuomet galbūt pavyks susitikti ir su skaitytojais gyvai. Tiesa, knygą iš autorės jau galima įsigyti ir dabar.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos