baneris leidinys

kaledinis kulturos
Į kultūros sektoriaus darbuotojus pirmiausiai kreipėsi ir sveikinimo žodžius skyrė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas, kuriam, kaip ir jo pavaduotai Eglei Plančiūnienei, šis tradicinis susitikimas pirmasis. D. Pavalkio nuotr.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Baigiantis metams tradiciškai į šventinį pasibuvimą Gelgaudiškio dvare buvo sukviesti kultūros sektoriaus darbuotojai, kuriems dėkota už jų darbą, atsidavimą ir gebėjimą puoselėti krašto išskirtinumą.

Nors toks susibėgimas tradicinis, tačiau pirmi metai, kai pagrindiniu smuiku griežė jau naujieji Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vadovai – vedėjas Darius Aštrauskas ir jo pavaduotoja Eglė Plančiūnienė. Jie rado kiekvienai įstaigai tinkančius ir išskirtinumą pabrėžiančius žodžius, pamalonino dovanomis. Tuo labiau, kad per metus išties daug nuveikta, suorganizuota, patirta.

Už veiklas kalbininko Jono Jablonskio tėviškėje padėkos žodžiai skirti Griškabūdžio kultūros centrui, už tautodailės palaikymą ir puoselėjimą dėkota Lukšių kultūros centrui, už sklindančią šilumą, kolektyvų veiklą – Sintautų kultūros centrui, už palaikomas kultūros veiklas ne tik centre, bet ir pakraščiuose – Kudirkos Naumiesčiui, už profesionalaus meno sklaidą – Gelgaudiškio kultūros centrui. Šakių kultūros centrui metai buvo pilni iššūkių, tačiau įstaiga pagirta, kad su visais iššūkiais komandiškai susitvarkė ir visus išbandymus įveikė, už veiklą dėkota ir centrui priklausantiems kolektyvams. Atskirai už atsidavimą bei aktyvumą padėkos žodžiai buvo skirti Kidulių dvaro kolektyvui. Už ryškią ir profesionalią veiklą, vertingą turinį padėkos žodžiai skriejo Zanavykų muziejui, pasidžiaugta ir Šakių viešąja biblioteka, kuri pristatyta kaip šiuolaikiškos, inovatyvios bei intelektualios bibliotekos pavyzdys. Lekėčiai ir šis kraštas išskirtas kaip unikalus bei susitelkęs kultūros reiškinys. Padėkos skriejo ir Turizmo informacijos centro, Vinco Kudirkos muziejaus, Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro kolektyvams.

Nepamirštas ir buvęs skyriaus branduolys – tai Augenija Julė Kasparevičienė ir Aurelija Papievienė, kurioms dėkota už išpurentą dirvą ir aukštai iškeltą kartelę, palaikomą ryšį bei bendrystę. Už palaikymą, supratimą dėkota ir valdžios atstovams, už esminį rūpestį kultūra padėkos žodžiai tarti savivaldybės Kultūros ir meno tarybos pirmininkei Rimai Rauktienei, kuri irgi susirinkusiesiems tarė ačiū.

Tarp eilučių tiek iš R. Rauktienės, tiek iš mero Edgaro Pilypaičio lūpų skambėjo pasamprotavimai apie numatomą pertvarką, tačiau šventiniame pasibuvime niekas per daug į tai nesigilino. Meras sutiko, kad žmonėms galbūt „ne viskas, kas išeina iš baltųjų rūmų, atrodo teisinga“, tačiau patikino, kad reikia matyti plačiau ir bendrą rajono vaizdą. Visgi jis žadėjo surasti sėkmės raktą.

Po sveikinimų bei padėkų visi susitikimo dalyviai buvo pakviesti į „AP galerijos“ meno degustaciją. Tai pramoga, kurios metu buvo pristatomi meno kūriniai, jie buvo vis keičiami, o juos lydėjo saksofonu bei suzafonu atliekami muzikos garsai.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos