baneris leidinys

vaikai gaisrineje
Viena smagiausių atrakcijų vaikams – galimybė patiems išbandyti, kaip veikia priešgaisrinė įranga. D. Pavalkio nuotr.


Šiais metais jau 19-ą kartą Šakių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba organizavo vaikų piešinių ir rašinių konkursą, o praėjusį ketvirtadienį darbų autoriai buvo pakviesti į Priešgaisrinę tarnybą, kur apdovanoti padėkomis, suteikta galimybė apžiūrėti techniką.
 
Kaip informavo konkurso sumanytojas, Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Rolandas Pavalkis, šiais metais konkursui kone iš visų rajono ugdymo įstaigų buvo pateikti 286 piešiniai priešgaisrine tema, 30 kompiuterinės grafikos darbų ir šeši rašiniai. Tad padėkos raštai už dalyvavimą konkurse buvo skirti visiems dalyviams, išrinkti trys rašinių prizininkai bei 30 geriausių piešinių, kurių autoriams skirti diplomai bei simbolinės dovanos.

Seimo narės Irenos Haase sveikinimai ir padėka buvo skirti Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro mokytojai Teresei Juškaitei ir antros klasės mokiniams, laimėjusiems meniškiausios klasės titulą.

Bendraudamas kad ir su negausiai susirinkusiais moksleiviais, R. Pavalkis domėjosi, ar vaikai žino, kaip elgtis kilus gaisrui, kokią informaciją būtina pateikti norint pranešti apie nelaimę.

Visgi smagiausia dalis vaikams yra galimybė išbandyti priešgaisrinę įrangą, pažiūrėti, kaip ji veikia. Ugniagesiai gelbėtojai pirmiausiai mokiniams pristatė pripučiamą oro pagalvę, o dažnas sužinojęs, kam ji skirta, samprotavo, ar drįstų ant jos šokti. Vaikai noriai apžiūrėjo ir gaisriniame automobilyje esančią įrangą, kai kuriuos įrankius pakilnojo ir įsitikino, kad nėra jie tokie lengvi, kaip gali pasirodyti, stebėjo, kaip karpomas metalas, patys pabandė iš gaisrinės žarnos purkšti vandenį.

Konkursas tradiciškai organizuojamas minint Šv. Florijono – ugniagesių globėjo – dieną.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos