baneris leidinys

Vasarą Lietuvos bibliotekos vėl kviečia dalyvauti jau septintame skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“. Prie akcijos tradiciškai jungiasi ir Šakių viešoji biblioteka.

Nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. vykstanti skaitymo skatinimo akcija iššūkyje dalyvauti kviečia įvairaus amžiaus skaitytojus. Kaip rodo ankstesnių metų patirtis, vienodai azartiškai knygas skaito ir moksleiviai, ir jų tėvai, ir senjorai.
 
Dalyvauti vasaros skaitymo iššūkyje paprasta – tereikia užsiregistruoti svetainėje www.vasarasuknyga.lt ir perskaičius knygas suvesti jų pavadinimus. Prireikus visada pasirengę padėti ir bibliotekos darbuotojai. Šių metų užduotys yra šios: perskaityti knygą apie žmogaus ryšį su gyvūnu (-ais), perskaityti Baltijos šalių autoriaus knygą, taip pat biografinę knygą bei knygą, kurios pavadinimas – vienas žodis ir šeimos nario vaikystėje mėgtą knygą.

Visų įveikusiųjų iššūkį laukia staigmenos, o didžiuosius prizus įsteigė pagrindinė akcijos rėmėja – išmaniųjų technologijų bendrovė „Xiaomi“.  Ji pasirūpino, kad net 47 burtų keliu atrinkti iššūkį įveikę dalyviai laimėtų išmanius ir inovatyvius prizus – planšetę, mobiliuosius telefonus, išmaniąsias apyrankes ir kt.

Audioteka.lt dalinsis rekomendacijomis, dovanos audioknygų, o su kodu VASARASUKNYGA  visą birželio mėnesį – 20% nuolaidą visoms audioknygoms. Be to, visą vasarą „Vasaros su knyga“ „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose vyks įvairūs konkursai, kuriuose taip pat bus galima laimėti prizų.

 „Vasara su knyga“ – septintus metus rengiama skaitymo akcija. Vien pernai perskaitytos 105  tūkst. 867 knygos, skaitymo iššūkį įveikė per 17 tūkst. žmonių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos