baneris leidinys

zygis seimoms sudarge
Žygyje po Sudargo piliakalnius dalyvavo beveik 30 dalyvių, o renginio organizatorę, sveikatingumo trenerę Laurą Dabašinskienę (sėdi dešinėje) labiausiai džiugina vaikų entuziazmas. Asmeninio archyvo nuotr.


Praėjusį sekmadienį, minint Europos judumo savaitę, Visuomenės sveikatos biuras su sporto ir sveikatingumo trenere Laura Dabašinskiene priešaky pakvietė į šeimų žygį Sudargo piliakalniuose.
 
Pasak L. Dabašinskienės, į žygį susirinko 28 žmonės, iš kurių jauniausia – jos pačios trijų mėnesių dukrytė, tačiau šeimų su kūdikiais buvo ir daugiau. Jie ne tik žygiavo Sudargo piliakalniais, įveikė 2,5 km, bet prieš tai apšilo, žaidė įvairius žaidimus. Vaikams vienas didesnių iššūkių buvo kopimas laipteliais, tačiau zyziančių ir pasidavusių nebuvo.

„Mane labiausiai žavi žibančios vaikų akys ir patikinimas, kad jie rinksis ir į kitą žygį“, – sako moteris ir džiaugiasi neplanuotomis atrakcijomis – sutiktu žveju, kuris parodė sugautą žuvį, ar Nemunu praplaukiančiu laivu. Tad žygio dalyvius džiugino tiek laikas kartu su šeima gryname ore, tiek užburiantys jau rudenėjantys Sudargo piliakalnių vaizdai.

Į klausimą, ar nesunku organizuoti žygį su mažyle ant rankų, moteris sako, kad su antruoju vaiku viskas paprasčiau, o kai nori, laiko širdžiai mielam užsiėmimui visada randi, juolab kad tai ne pirmas L. Dabašinskienės organizuojamas renginys. Anksčiau ji vesdavo mankštas mamoms su vežimėliais, taip pat į užsiėmimus kvietė ir nėščiąsias, o jau šį ketvirtadienį J. Lingio parke vėl kvies mamas su mažyliais.

„Mano tikslas, kad moterys turėtų galimybę išeiti, pabūti, pasikalbėti, pasportuoti, nes nuo to priklauso ir moters emocinė sveikata. Tai labai svarbu“, – sako moteris.

O dar vėliau jau ne Šakiuose, o Gelgaudiškyje ji planuoja žygį prieš Heloviną su dar kitokiomis atrakcijomis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos