baneris leidinys

senkus mokiniai
Vienas iš sveikinimų ir padėkų sulaukusių – Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos technologijų mokytojas Vidas Senkus su savo mokiniais. G. Martinaitienės nuotr.

Praėjusį trečiadienį Šakių viešosios bibliotekos Periodikos skaitykloje atidaryta rajono moksleivių medžio darbų paroda, skirta Sūduvos metams paminėti.
 
Švietimo pagalbos tarnybos androgogė Danutė Aniulienė priminė, kad pernai technologijų mokytojai ir mokiniai įprasmino lakūnų Liorentų atminimą ir gamino lėktuvėlius, o šiais metais griebėsi šiek tiek senoviškesnio ir archajiškesnio amato. Taip pat ji patikslino, kad idėjos sumanytojas yra technologijų (vyrų) būrelio pirmininkas Romanas Laurinaitis.

„Kas pasakys, kad amatai išeina? Ne, jie grįžta su iniciatyviais mokiniais ir mokytojais“, – džiaugėsi D. Aniulienė ir grožėjosi ne tik eksponuojamomis prieverpstėmis, bet ir rankšluostinėmis, švilpynėmis.

Ji dėkojo už surastą laiką padirbėti, už kruopščią ornamentiką, archajiškus raštus. Beje, savo darbus pristatė ne tik berniukai, bet ir mergaitės, puse lūpų tvirtinusios, kad tai išties įdomus užsiėmimas.

Tiesa, iš visų technologijų mokytojų renginyje dalyvavo vienintelis Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos mokytojas Vidas Senkus, kuriam padėka už kūrybinį darbą ir vaikų skatinimą žvelgti į tautinį paveldą įteikta gyvai. Padėkos taip pat buvo skirtos  Griškabūdžio gimnazijos mokytojui R. Laurinaičiui, Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro mokytojui Audriui Losčiui, Kidulių ir Sintautų pagrindinių mokyklų mokytojui Eirimui Martūnui, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos mokytojui Raimundui Jurkšaičiui ir Šakių „Varpo“ mokytojui Sigitui Mockui bei jų moksleiviams.

Darbų autentiškumu, meniškumu ir kruopštumu džiaugėsi ir bibliotekos direktorė Kristina Lebedžinskienė, o renginį vainikavo susitikimas su habilituota mokslų daktare, profesore Giedre Čepaitiene, kuri pristatė savo naujausią knygą „Zanavykija zanavykų lūpomis“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos