akcija2024 568px

Valstybinė kultūros paveldo komisija pristato apdovanojimus „Paveldo DNR“. Jais bus pagerbti labiausiai kultūros paveldo srityje pasižymėję žmonės, geriausiai tvarkomi objektai ir sėkmingiausios iniciatyvos. Šie apdovanojimai bus rengiami tik kas ketveri metai (tiek trunka vienos Paveldo komisijos kadencija), todėl nominantai atrenkami ypač kruopščiai.
 
Paveldo komisija kviečia prisijungti visus Lietuvos gyventojus, ypač tuos, kurie gyvena ne didžiuosiuose miestuose, siūlant savo kandidatus „Paveldo DNR“ apdovanojimams.

„Galbūt kasdien einate pro kultūros paveldo objektą (pastatą, šventovę, pakelės koplytėlę, piliakalnį, ar senovinį parką), kuriuo rūpinamasi, bet mažai kas apie jį žino? Galbūt žinote žmonių, kurie, Jūsų manymu, daug nuveikė paveldo išsaugojimo srityje, bet yra neįvertinti? Gal girdėjote ar dalyvavote su paveldu susijusiose iniciatyvose, kurios padėjo geriau pažinti paveldo objektą ar laikmetį? Drąsiai siųskite savo kandidatus ir jie gali būti apdovanoti atskiroje atviroje nominacijoje!“ – rašoma pranešime spaudai.

Nominantus galima siūlyti el. paštu apdovanojimai @ vkpk.lt iki birželio 23 d.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos