akcija2024 568px

vaikai globeju diena
Minint Globėjų dieną buvo surengtas žygis, užsiėmimų netrūko ir vaikams, o savaitės renginius vainikuos šeštadienį sostinėje vyksiantis festivalis. Soc. paslaugų centro nuotr.


Šią savaitę visoje šalyje minima Globėjų diena, kurią lydėjo visos savaitės renginiai. Įvairiais akcentais bei iniciatyvomis ši diena paminėta ir mūsų rajone.
 
Pirmadienį surengtas pirmasis žygis „Čia gera augti“, kuriame dalyvavo beveik 50 žygeivių. Visus susirinkusius „Varpo“ mokyklos stadione pasveikino Socialinių paslaugų centro direktorė Vilma Bielskienė ir meras Raimondas Januševičius. Jie pasidžiaugė, kad yra žmonių, besidalijančių savo širdies ir namų šiluma su tėvų globos netekusiais vaikais. Juk globa pareikalauja daug kantrybės ir empatijos Pasak V. Bielskienės, šiuo metu rajone globojamas 81 vaikas.

Tad ilgai nelaukdami žygeiviai išsiruošė į žygį, tačiau pakeliui į vadinamą „Ąžuolyno“ poilsiavietę užklupo lietus. Anot V. Bielskienės, visus nustebino išties operatyviai sureagavęs meras, kuris visiems žygeiviams atvežė apsiaustus nuo lietaus, tad nespėjus permirkti ir pasiekus poilsiavę visų laukė savanorių išvirta sriuba.

Visgi tik žygiu Globėjų dienai skirti renginiai nesibaigė, mat dar iki to vyko mokymai ir savitarpio grupės globėjams bei globotiniams, vaikai taip pat turėjo užsiėmimų, o liepos 1-ąją Vilniuje vyks vaikus globojančių šeimų festivalis, į kurį vyks ir autobusas mūsų krašto globėjų bei pas juos augančių vaikų. Ten visų laukia įvairios atrakcijos, edukacijos bei kitos programos, o renginį vainikuos koncertas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos