baneris leidinys

Trečiadienį su rajono savivaldybės meru Raimondu Januševičiumi susitiko Lietuvos automobilių klubo prezidentas Rolandas Dovidaitis, pristatęs sumanymą – šiemet tarptautinio automobilių ralio „Aplink Lietuvą“ vieną iš etapų surengti Šakiuose.

Kaip pastebėjo Lietuvos automobilių klubo prezidentas, paskutinius 10 metų Šakių rajono savivaldybė į ralio teritoriją vis nepatekdavo, tad jis nusprendė, kad būtų pats laikas duoklę atiduoti Šakiams ir čia organizuoti automobilių lenktynes rajono savivaldybės mero taurei laimėti. R. Januševičiui pritarus šiam sumanymui, beliko tik suderinti organizacinius klausimus.
 
Planuojama, kad automobilių kolonos, kuri tradiciškai startuoja iš Kauno rotušės aikštės, savo mieste sulauksime rugsėjo 16 d. Ralyje gali dalyvauti visi norintys – tiek profesionalūs sportininkai, tiek ir mėgėjai, nuo 1996-ųjų kviečiami jėgas išbandyti ir sportininkai su negalia.  

Prestižiškiausio ralio ištakos siekia 1931m., kai liepos 24 d. 14-os automobilių ir 12-os motociklų kolona pradėjo maratoną aplink Lietuvą. Nuo 1996-ųjų šis ralis Lietuvoje vyksta kasmet.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos