baneris leidinys

kudirkos naumiestis svente
Dvi dienas trukusi Kudirkos Naumiesčio šventė subūrė gausų būrį tiek vietinių, tiek svečių, o veiklų netrūko kiekvienam skoniui. Kudirkos Naumiestyje visą savaitgalį vyko miesto šventės renginiai – paminėta Magdeburgo teisių 380 m. sukaktis. Jei šeštadienis buvo labiau skirtas pramogoms, sekmadienį programa buvo sakralesnė.


Lygiai metus Šakių kultūros centro Kudirkos Naumiesčio padaliniui vadovaujanti Vida Čeplevičienė džiaugėsi, kad pirmas jos blynas neprisvilo: „Esu laiminga, kad viskas pavyko sklandžiai, sulaukėme gausaus būrio žmonių tiek koncerte, tiek sporto, tiek proto varžytuvėse. Labai dėkinga, kad naumiestiečiai sugeba susivienyti bendram tikslui, aktyviai įsitraukia į renginio organizavimą, didelis seniūnijos ir seniūno indėlis sprendžiant tiek organizacinius, tiek finansinius klausimus, todėl ir šventė visų dėka pavyko puikiai.“
 
Šeštadienį nuo pat ryto iki pat vidurnakčio Kudirkos Naumiestis šventiškai šurmuliavo. Dešimt komandų iš visos Lietuvos varžėsi 3x3 krepšinio varžybose. Pasidalinę antrąją ir trečiąją vietas naumiestiečiai turėjo pripažinti Marijampolės krepšininkų pranašumą. Muziejus tuo metu kvietė į netradicinę parodą apie Kudirkos Naumiestį – klestelėjus ant sėdmaišio galėjai stebėti videoprojekciją ir klausytis edukatoriaus Aurimo Kanapkio pasakojimo arba dalyvauti Vilniaus 700 metų sukakčiai skirtoje viktorinoje. Pasiilgusieji decibelų, stabtelėjo prie pajūrio „MemelBass“ autoklubo, kuris miestelio centre demonstravo galingą garso aparatūrą automobiliuose ir kvietė smagioms atrakcijoms, o vidurnaktį pradžiugino dūmų ir lazerių šou. Šešios šeimos ryžosi jėgas išbandyti sportinėse estafetėse, o aplinkui dūzgė galybė prekybininkų, amatininkų, kvepėjo kepami vafliai, kitas gardus maistas, aikštėje prie kultūros centro netruko susiburti gausus būrys naumiestiečių ir svečių pasiklausyti koncerto. Kam rūpėjo ant scenos pamatyti savas atžalas ar pažįstamus, kas labiau laukė kviestinių svečių koncerto – muzikinė programa buvo sudėliota taip, kad kiekvienas rastų, kas maloniau ausiai. V. Čeplevičienė labai džiaugėsi, kad šventės metu bendram pasirodymui susibūrė globos namų gyventojai ir kolektyvas „Komplimentas“ – juk kiekvienas bendruomenės narys svarbus ir jo indėlis kuriant šventinę nuotaiką vertingas.

Iki pat vėlumos aikštė prie kultūros centro buvo pilnutėlė žmonių, visus sveikino valdžios atstovai, o organizatoriai džiaugėsi, kad šventinę nuotaiką lydėjo geras oras, sklandi organizacija ir taikiai nusiteikę šventės dalyviai.

Sekmadienį subjuręs oras šiek tiek sukėlė nepatogumų atlaidų procesijai, bet ne pakiliai tos dienos dvasiai – muziejus kvietė kameriniam pasibuvimui su bitininkais, atidaryta paroda „Iš avilio“, o Kudirkos Naumiesčio bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios, skambėjo Česlovo Sasnausko kamerinio choro atliekami kūriniai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos