baneris leidinys

smiki smaki urte
Ispanijoje vykusiame festivalyje-konkurse tiek publiką, tiek komisiją sužavėjo Šakių kultūros centro vaikų muzikos grupė „Šmiki šmaki“ bei lukšietė vokalistė Urtė Glikaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Birželio 26–liepos 1 dienomis saulėtame Ispanijos kurorte Lloret de Mar vyko tarptautinis menų festivalis-konkursas „Summer talent league 2023“, kuriame publiką sužavėjo ir tarp 400 dalyvių iš įvairių pasaulio šalių sėkmingai pasirodė Šakių kultūros centro vaikų muzikos grupės „Šmiki šmaki“ jaunieji dainininkai ir trylikametė lukšietė Urtė Glikaitė.
 
Šakių kultūros centro vaikų muzikos grupė „Šmiki šmaki“ iš konkurso grįžo su glėbiu apdovanojimų – puikia dovana Šakiams miesto gimtadienio proga. Tarp 80 atlikėjų jų pasirodymas buvo įvertintas aukščiausiu apdovanojimu – Grand Prix, o solistė Veronika Tarnauskaitė – pirmosios vietos diplomu. Kolektyvo vadovas Jevgenijus Rutkauskas buvo pagerbtas specialia Lloret de Mar miesto mero padėka.

Pasak „Šmiki šmaki“ vadovo, tokių aukštų įvertinimų jie nesitikėjo vien jau todėl, kad konkurse dalyvavo devynios vokaliai labai stiprios šalys. Tarp jų – Ukraina, Gruzija, Armėnija, Kazachstanas, kur dainavimas tiesiog įaugęs į jų kraują, tačiau jau po pirmos dienos mūsų jaunieji atlikėjai ir juos lydėjusi komanda iš labai gausių ovacijų ir komisijos pagyrimų suprato, kad yra galimybė patekti į Gala koncertą, kuriame dainuoja tik nugalėtojai.

„Kad gerai pasirodėm, supratom, bet kad taip pasiseks – nesitikėjom, – atviravo J. Rutkaukas, labai džiaugdamasis ir didžiuodamasis grupės „Šmiki šmaki“ ir jaunosios solistės Veronikos pasiekimais. – Buvo labai smagu, kai mums pasakė, kad „Šmiki šmaki“ grupė yra visų vadovų svajonių komanda, kuri ne tik labai gerai scenoje sudainavo du pasaulinius topus, bet ir puikiai pasirodė choreografiškai, neužduso dainuodami scenoje.“

Puikiai konkurse pasirodė ir lukšietė Urtė Glikaitė, kuri į festivalį-konkursą Ispanijoje vyko kartu su savo muzikos mokytoja Ingira Jakiene ir mama. Vokalistė „Summer talent league 2023“ užėmė pirmą vietą. Urtei sėkmę atnešė prancūzės Barbaros Pravi eurovizinė daina „Voila“. Urtė atviravo, kad padarė keletą klaidelių, todėl nesitikėjo tokio aukšto konkurso komisijos įvertinimo. Pasak jos, manė, kad bus antra ar trečia, o kai išgirto, kad tapo nugalėtoja, buvo beprotiškai laiminga.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos