akcija2024 568px

Gelgaudiškio padalinio Kidulių laisvalaikio salė pakvietė kraštiečius pasižvalgyti po Kidulius ir rinkti gražiausiai atrodančias sodybas.

Kiduliai – gražus miestelis, kurį aplanko ne vienas Lietuvos ir užsienio turistas, svečiai iš kitų miestų. Kiduliečiai gali pasigirti tikrai ne viena lankoma vieta – smagu pabūti prie Nemuno, pasivaikščioti parke, greta dvaro ar tiesiog pasidairyti miestelio gatvėse. Gražią, patrauklią aplinką kuria patys gyventojai – rūpinasi savo namų kiemais ir jų prieigomis, augina gėles. Tad Kidulių laisvalaikio salės darbuotojai kvietė pasidairyti po savo ar kaimynų kiemus, gal kas turi kokią originalią puošmeną, kuri stebina aplinkinius.
 
Pasak Kidulių laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorės Mildos Prūsaitytės, išrinkti gražiausiai atrodančią sodybą – tai tąsa ankstesnės, kadaise Kiduliuose buvusios tradicijos.

„Mus užkrėtė ir Gelgaudiškio bendruomenės pavyzdys, čia per Žolinę skelbiama žydinčiausia miestelio sodyba. Tiesa, mes nenorėjome, kad gražiausiai atrodančias sodybas rinktų kažkokia tam specialiai sudaryta komisija, todėl spręsti palikome patiems gyventojams, kviesdami gražius sodybų akcentus fiksuoti ir mums siųsti nuotraukas arba tiesiog paskambinti ir informuoti“, – pasakojo M. Prūsaitytė pridurdama, kad tokio konkurso idėją mestelėjo kraštietė Monika Būblaitytė.

Nors, pasak organizatorių, nuotraukų su gražiais ir originaliais sodybų vaizdais ar akcentais buvo sulaukta nedaug, bet trys šio krašto žmonės – Vitas Šventoraitis, Asta Bautrėnienė bei Danutė Švelnienė, puoselėjantys savo sodybose grožį bei originalumą, buvo pastebėti ir iškilmingai apdovanoti rugpjūčio 20 d. Šv. Roko atlaidų metu Kaimelio bažnyčioje.

Miestelio seniūnė Renata Švelnytė įteikdama sveikinimus ir prizus taip pat dėkojo gyventojams, puoselėjantiems ne tik savo sodybų aplinką, bet ir prisidedantiems prie Kidulių miestelio ir seniūnijos erdvių sutvarkymo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos