baneris leidinys

varpo_dramaPraėjęs savaitgalis Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos dramos studijai ir visai mokyklai buvo ypatingas. Gegužės pirmąją mokykloje buvo švenčiamas dramos studijos dvidešimtmetis, o visą savaitę teatrų šventės „Scenos pavasaris“ metu mokiniai turėjo galimybę stebėti ne tik šakiečių, bet ir svečių pasirodymus.

Nuotr. Per dvidešimtmetį „Varpo“ dramos studija pastatė ne vieną spektaklį, formuojantį išskirtinį mokyklos ir studijos veidą. Ne vienas spektaklis pelnė apdovanojimą ne tik už įdomią scenografiją, geriausią režisūrą, bet ir buvo pripažintas geriausiu.

Galimybė, kai visą savaitę mokykloje buvo galima stebėti įvairius spektaklius mokyklos bendruomenei buvo suteikta pirmąjį kartą. Nors ne vienam aktoriui tai buvo didelis išbandymas, žiūrovai tai vertino labai gerai. Pasak mokyklos direktoriaus pavaduotojo ugdymui Stanislovo Grušio, buvo tokių klasių, kurios labai nuoširdžiai, o ne tik todėl, kad nereikėtų sėdėti pamokose, veržėsi į salę, norėdami pažiūrėti spektaklių. O pažiūrėti buvo į ką – nuo pačių mažiausiųjų iki vyriausiųjų mokinių pasirodymų, kurių ne vieną, pasak S. Grušio, būtų galima rodyti profesionalioje scenoje. Spektaklius rodė ne tik rajono artistai, bet ir svečiai iš Kauno, Birštono.
 
Ne ką mažesnio dėmesio susilaukė ir dramos studijos dvidešimtmetis, į kurį sugužėjo ne tik esami, bet ir buvę dramistai. Jie ne tik nepraleido progos pažiūrėti bei įvertinti spektaklius, bet ir pabendrauti tarpusavy, prisiminti senus mokyklos ir dramos studijos laikus.

Per dvidešimtmetį „Varpo“ dramos studija su režisiere Vilija Meškaitiene pastatė ne vieną spektaklį, pelniusį apdovanojimą ne tik už įdomią scenografiją, geriausią režisūrą, bet ne vienas jų įvairiuose festivaliuose buvo pripažintas geriausiu, ne kartą spektakliai rodyti užsienyje... Dvidešimtmečio proga buvo apdovanoti visų spektaklių geriausi aktoriai, prisiminti labiausiai prie dramos veiklos prisidėję žmonės. Tai fotografas Vidas Venslovaitis, scenografas Algimantas Vorevičius, choreografė Laura Saunorienė, ilgiausiai garso ir šviesos operatoriumi išdirbęs Jonas Bataitis. Nesuminėsi visko, kas įvyko per dvidešimtmetį. Tie, kurie buvo ir yra dramos studijos artistai, žino, ką jiems reiškia teatras, „Varpas“ ir drama...

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos