baneris leidinys

poilsisPraėjusį savaitgalį vyko kasmetinis Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos vasaros sąskrydis. Šiemet  buvome pakviesti į unikalią vietovę Klaipėdos rajone – rekreacinę sodybą Priekulės seniūnijoje, Drevernoje.

Nuotr. Žūklės varžybose Šakių komandos garbę gynė patyręs G.Čižauskas su savo mokiniu H.Haase. Jie užėmė penktąją vietą.

Natūrali Pamario krašto gamta, šalia sodybos iškastas karaliaus Vilhelmo kanalas, vingiuojanti Drevernos upė, prie kurios žiočių 2008 metais įrengta ir atidaryta moderni prieplauka – tiesiog kėlė nuotaiką.

Į sąskrydį atvyko apie 3 tūkst. partijos narių. Mūsų skyriaus delegaciją sudarė 15 narių.
 
Sąskrydžio metu vyko TS – LKD Tarybos posėdis, kuriame buvo aptarti savivaldos rinkimų klausimai, pasiruošimas būsimajam partijos suvažiavimui, kuris vyks spalio mėnesį, įsteigta partijos Moterų frakcija.

Po posėdžio vyko įdomūs ir dalykiški susitikimai su Europos Parlamento nariu V. Landsbergiu, TS – LKD partijos pirmininku A. Kubiliumi, ministrais R. Juknevičiene, D. Jankausku, D. Kreiviu. Pokalbių metu atsakyta į daugybę klausimų, aktualių šiuo nelengvu laikotarpiu.

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet vyko įvairios sportinės varžybos. Šakiečiams geriausiai sekėsi baidarių slalomo rungtyje. Vilties laimėti niekam nepaliko ir pirmąją vietą iškovojo Dalės ir Arvydo Šlėderių komanda. Antroje vietoje liko partijos pirmininko A.Kubiliaus ir V.Simonavičienės ekipažas. Puikiai šachmatais žaidė ir ketvirtąją vietą užėmė V. Haase.

Įdomios buvo žūklės varžybos. Jose dalyvavo patyręs žvejys G. Čižauskas su savo mokiniu jaunuoju H. Haase. Per tris žvejybos valandas jie pagavo 800 gr. žuvies ir užėmė penktąją vietą.

Vakare vyko koncertas, kurio metu dainavo S. Povilaitis. Pasirodė ir TS – LKD partijos skyrių kolektyvai.

V. Simonavičienė kartu su Europos Parlamento nare R. Morkūnaite atliko lietuvių liaudies dainą.
 
Nors buvo labai karšta, grįžome gerai nusiteikę ir pailsėję.

TS-LKD Šakių skyrius

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos