baneris leidinys

kalbanti_zemePo dvejų metų pertraukos vėl įvyko dailininkų pleneras „Kalbanti žemė 2010“. Šiemet jau septintąjį kartą vykusiame dailininkų plenere dalyvavo aštuoni menininkai, kurių meno kūriniai nuo rugpjūčio 7 dienos eksponuojami Šakių kultūros centre.

Nuotr. Plenere paveikslus tapė dailininkai iš Lenkijos Barbara Koleinik ir Zbigniev Mierunski.

Praėjusią savaitę kaimo turizmo sodyboje „Mockynė“ keletą dienų vyko dailininkų pleneras „Kalbanti žemė 2010“. Tai jau septintasis pleneras, kuris, pasak Kultūros ir turizmo skyriaus vyriausiosios specialistės Aurelijos Papievienės, ilgai buvo sprendžiama bus ar nebus. Tačiau, kaip sakoma, gerai, kai viskas gerai baigiasi. Šiemet aštuoni plenero menininkai: Ramūnas Dagys, Vytautas Kaunas, Gintaras Pankevičius, Lolita Rūgytė, Audronė Vorevičienė, Algimantas Vorevičius ir dailininkai iš Lenkijos Barbara Koleinik ir Zbigniev Mierunski keletą dienų tapė mūsų gimtojo kraštovaizdžio peizažus.
 
Nors dailininkų šių metų plenere buvo gerokai mažiau nei ankstesniais metais, bet žiūrovams paganyti akis buvo į ką. Kiekvienas jų nutapė įspūdingo grožio paveikslus, kurių parodos atidarymas įvyko rugpjūčio 7 dieną Šakių kultūros centre. Parodos atidarymo šventėje dalyvavę dailininkai neslėpė džiaugsmo galėję vėl dalyvauti šiame plenere. „Jeigu ne tie plenerai, tai tikrai neturėtume galimybės nutapyti tas nuostabias mūsų krašto vietas, nuostabius peizažus. Tuos vaizdus, kuriuos matome pravažiuodami pakeliui, bet paprastai tam stinga laiko“,- kalbėjo plenero dalyvė L. Rūgytė.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos