baneris leidinys

ivetaSpalio 29 - 30 dienomis Švedijoje vykusiame tarptautiniame cirko festivalyje pasirodė Šakių cirko studijos „Šypsena“ oro akrobatė Iveta Danieliūtė. Mergina iš festivalio parsivežė diplomą.   
 
Nuotr. Švedijoje vykusiame tarptautiniame cirko festivalyje „Cirko žiedas - draugystė“ Šakių cirko „Šypsena“ artistė Iveta Danieliūtė už oro akrobatikos numerio originalumą buvo apdovanota diplomu.   

Praėjusį savaitgalį Švedijoje vyko tarptautinis cirko festivalis „Cirko žiedas - draugystė“. Jame dalyvavo 109 cirko artistai iš 12 šalių. Tai Lietuvos, Latvijos, Estijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Vokietijos, Baltarusijos ir daugelio kitų šalių cirko artistai. Festivalyje pasirodė ir Šakių cirko „Šypsena“ oro gimnastė 17-metė Iveta Danieliūtė. Tarp visų festivalyje pasirodžiusių artistų žiūrovams buvo parodyti aštuoni oro gimnastikos numeriai, tačiau apdovanoti buvo tik trys šio žanro artistai. Šakietei įteiktas specialus diplomas už numerio originalumą. Šakių cirko studijos „Šypsena“ vadovas Raimondas Januševičius džiaugėsi savo auklėtinės įvertinimu. Pasak jo, I. Danieliūtei įteiktas diplomas už vieną numerį, o tarp 14 - 18 metų artistų konkurencija buvo ypač didelė. Diplomai buvo įteikti pusei festivalio dalyvių. Geriausiai įvertinti cirko artistai buvo apdovanoti pagrindiniu Gand Prix prizu bei aukso, sidabro ir bronzos medaliais.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos